Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Goodyear EfficientGrip Compact“: saugios ir ekonomiškos vasarinės padangos miesto automobiliams

„Goodyear EfficientGrip Compact“: saugios ir ekonomiškos vasarinės padangos miesto automobiliams

Naujos padangos Paskelbta 2013-05-02

„Compact“ papildo „Goodyear“ gamą „EfficientGrip“, kartu su „Performance“ ir SUV. Miesto ir kompaktiškiems automobiliams skirtos padangos išsiskiria trumpu stabdymo keliu tiek ant šlapios, tiek ant sausos kelio dangos ir padeda sutaupyti, nes pasižymi didele rida ir silpnu pasipriešinimu riedėjimui.

Goodyear EfficientGrip Compact „Goodyear EfficientGrip Compact“ padangų protektoriaus raštas pritaikytas važiuoti šlapiais ir sausais keliais - Nuotraukos © : rezulteo

Padangos Goodyear EfficientGrip Compact specialiai sukurtos nedideliems – miesto ir kompaktiškiems – automobiliams, kurių skaičius Europos rinkoje nuolatos didėja. Jos papildys vasarinių Goodyear padangų gamą EfficientGrip. 2012 pristatęs EfficientGrip SUV , gamintojas 2013 metų Ženevos automobilių parodoje pristatė EfficientGrip Performance, aukštos kokybės vasarines padangas, skirtas kompaktiškiems automobiliams, sedanams ir šeimos automobiliams. Su EfficientGrip Compact „Goodyear“ dabar turi visiškai atnaujintą vasarinių padangų gamos asortimentą. Šios puikiai įvertintos padangos yra saugios, nes pasižymi geromis eksploatacinėmis savybėmis ant šlapio kelio, ir patvarios.

 

 

 

Sukibimas su šlapiu keliu

„Goodyear EfficientGrip Compact“ sukibimasNuotraukos © : Goodyear
Gavusios B įvertinimą už sukibimą su šlapia kelio danga pagal naująjį Europos padangų ženklinimą, padangos Goodyear EfficientGrip pasižymi dar trumpesniu stabdymo keliu ant šlapios dangos, palyginti su pirmtakėmis Duragrip. Norint pasiekti tokį eksploatacinių savybių lygį, padangos pagamintos panaudojus naują protektoriaus raštą su dviem plačiais grioveliais, didelėmis papildomomis lamelėmis ir daugybe aštrių briaunų, kurios pašalina vandens plėvelę.

 

„Goodyear EfficientGrip Compact“ akvaplaningasNuotraukos © : Goodyear
Apvalesnė profilio forma neleidžia vandeniui kauptis padangos priekyje, todėl sumažėja akvaplaningo pavojus. Platūs pečių blokai padidina sąlyčio su keliu plotą stabdymo metu ir užtikrina didesnį šoninį standumą posūkyje.

 

 

 

 

Padangų patvarumas

„Goodyear EfficientGrip Compact“ patvarumasNuotraukos © : Goodyear
Goodyear 5 % sumažino padangos svorį, palyginti su pirmtakėmis, optimizavus gumos sudėtį ir struktūrą. Padangos mažiau kaista, sumažėja pasipriešinimas riedėjimui, todėl sumažėja ir degalų sąnaudos. Dėl silpno pasipriešinimo riedėjimui kartu su tolygesniu sąlyčiu su keliu padangos ne taip greitai ir tolygiau dėvisi.

 

 

 

Patvarumas

Padangas Goodyear EfficientGrip Compact galima įsigyti 26 matmenų 13, 14 ir 15 colių, nuo 145 70 R13 71T iki 195 65 R15 95T.

 

Taip pat skaitykite:

>> Goodyear EfficientGrip Compact: kaina
>> Goodyear EfficientGrip Compact: konkurentai
>> Goodyear EfficientGrip Compact: matmenys