Naujos padangos: gamintojų naujienos - Goodyear EfficientGrip Performance: padangos lengviesiems automobiliams, pažymėtos BA ženklu

Goodyear EfficientGrip Performance: padangos lengviesiems automobiliams, pažymėtos BA ženklu

Naujos padangos Paskelbta 2013-04-12

Naujų „EfficientGrip“ serijos „Goodyear“ padangų lengviesiems automobiliams etiketėje – puikūs įvertinimai: A už sukibimą su šlapia kelio danga ir B už pasipriešinimą riedėjimui, kuris padeda taupyti degalus ir sumažina CO2 išmetimą. 39 matmenų padangos tinka tiek kompaktiškiems automobiliams, tiek sedanams ir šeimyniniams automobiliams.

Goodyear EfficientGrip Performance Goodyear padangos „EfficientGrip Performance“ - Nuotraukos © : Goodyear

Goodyear nusprendė išvalyti savo vasarinių padangų asortimentą. Nuo šiol gamintojas siūlys tik EfficientGrip serijos padangas bet kokio tipo automobiliams, nuo nedidelių sedanų iki SUV automobilių. Jos pakeis ankstesnes serijas, pavyzdžiui,  ExcellenceEagle NCT5 ir Duragrip. „Goodyear“ padarė tą patį ir su UltraGrip serijos žieminėmis padangomis.

2012 m. rinkai pateikęs EfficientGrip SUV, „Goodyear“ Ženevos automobilių parodoje pristatė EfficientGrip Performance,  aukštos kokybės padangas lengviesiems automobiliams, ir EfficientGrip Compact, padangas skirtas miesto automobiliams. Su šiais trimis modeliais „Goodyear“ nuo šiol siūlo pilną vasarinių padangų asortimentą, kuris apima pagrindinius Europos automobilių segmentus.

 

„Goodyear“ „Efficient Grip Performance“ vaizdo pristatymas

 

Vasarinės padangos kompaktiškiems automobiliams, sedanams ir šeimos automobiliams

EfficientGrip Performance skirtos sparčiausiai augančiam automobilių rinkos segmentui: kompaktiškiems automobiliams (BMW Serie 1Audi A3), sedanams (Citroën DS4BMW Série 3) (8) (9) ir šeimos automobiliams (VW PassatAudi A4).

„Goodyear“ pagerino eksploatacines savybes, ypač tas, į kurias atsižvelgiama Europos padangų ženklinime. EfficientGrip Performance įvertintos A už sukibimą su šlapia kelio danga (A ir B, atsižvelgiant į matmenis) ir B už pasipriešinimą riedėjimui (B ir C, atsižvelgiant į matmenis). Riedėjimo triukšmas, trečiasis ženklinimo kriterijus, yra vienas mažiausių rinkoje tokių dydžių padangų gamoje (nuo 67 iki 70 dB, atsižvelgiant į matmenis)

Galima įsigyti 39 matmenų EfficientGrip Performance  padangų.

 

Silpnas pasipriešinimas riedėjimui ir sukibimas su šlapiu keliu

„Goodyear“ padangos „EfficientGrip Performance“Nuotraukos © : Goodyear

 

EfficientGrip Performance padangų gamyboje atliktas specialus protektoriaus patobulinimas, panaudotas specialus gumos mišinys ir karkasas. Tai leido gauti aukštus padangų ženklinimo įvertinimus, tačiau, svarbiausia, suteikė padangoms aukštą saugumo lygį ir leido pasiekti efektyvų energijos naudojimą.

EfficientGrip Performance turi penkis pokyčius:

  • „WearControl“ technologija, kuri užtikrina vienodą ir tolygų padangos dėvėjimąsi. Ir leidžia išlaikyti stabilias eksploatacijos savybes bei silpną pasipriešinimą riedėjimui per visą padangų naudojimo laiką.
  • Naujas gumos mišinys, kuris susilpnina pasipriešinimą riedėjimui ir, tuo pačiu, sumažina degalų sąnaudas, bei pagerina sukibimą su šlapiu keliu.
  • Nuo šilumos saugantis sluoksnis, Une nappe anti-échauffement, kuris neleidžia didėti temperatūrai visame padangos paviršiuje.
  • „ActiveBraking“ technologija, pasižyminti trimačiais gumos blokais, kurių paviršius stabdymo metu padidėja. Ši technologija leidžia padidinti sąlyčio su keliu plotą ir sumažinti stabdymo kelią.
  • Pečių blokelių išdėstymas ir ploni pečių grioveliai optimizuoja padangų triukšmo lygį.