Naujos padangos: gamintojų naujienos - Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 greitai rinkoje

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 greitai rinkoje

Naujos padangos Paskelbta 2016-01-11 Julien Taillandier

Eagle F1 Asymmetric padangoms naudos atneša tikras pripažinimas ir įteisinimas sportinių padangų segmente. Daug prestižinių sportinių automobilių aprūpinančios Asymmetric 2 pasirodo savo karjeros pabaigoje. Jas pakeisiančios padangos bus pasiūlytos visai netrukus.

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 Nuotraukos © : Goodyear 2016

Eagle F1 Asymmetric 2 padangos užima nepaprastą vietą sportinių padangų pasaulyje. Goodyear visada teikė privilegiją savo daugiavalentiškumo ir saugumo bet kokiomis sąlygomis įgyvendinimui segmente, kuriame nepriekaištingas veiksmingumas ant sausos kelio dangos dažnai yra pirmasis argumentas.

Jų globalinis vienodumas joms leido laimėti daugelį padangų palyginimų ir būti oficialiai pripažintomis pirminėmis padangomis daugeliui sportinių automobilių (Porsche 911, Maserati Quattroporte, Clio 4 RS, Ferrari California, ir t.t...).

Taigi, Eagle F1 Asymmetric 3 išleidimas yra labai svarbus Goodyear prekės ženklui, bet jis taip pat yra lauktas daugelio automobilistų.

Nepakitę tikslai

Su savo pirmtakų vaizdiniui, Asymmetric 3 ketina išlikti UHP (Ultra Haute Performance) padangų segmente pasiūlydamos pajėgumą, kuris turėtų įvertinti reikšmingu būdu.

Goodyear kaip tik praneša, kad padarė pažangą gumos mišinyje, kuris susijęs su įvairiomis naujomis šių padangų technologijomis, leidžia pagerinti sukibimą, stabdymą ir reaktyvumą ant sausos ir šlapios kelio dangos.

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 rinkoje pasirodė 2016 sausio mėnesį ir iki kovo mėnesio jau bus 41 dydžio (nuo 17 iki 20 colių).

Visai netrukus susitikimas su šiuo nauju Michelin Pilot Sport 4 varžovu pilnam ir detaliam bandymui.

Call to action Eagle F1 Asymmetric 3 Nuotraukos © : Rezulteo