Naujos padangos: gamintojų naujienos - „GEOLANDAR H/T G056“: naujos „Yokohama“ kelių padangos visureigiams

„GEOLANDAR H/T G056“: naujos „Yokohama“ kelių padangos visureigiams

Naujos padangos Paskelbta 2015-04-20 Alexandre Lenoir

Naujosios japonų gamintojo sukurtos visureigių padangos, kurios pagamintos Europos rinkai, skirtos mieste ir plentu važiuojantiems visureigiams.

„Yokohama Geolandar H/T G056“ Naujausių „Yokoham“ padangų GEOLANDAR H/T G056, skirtų visureigiams, protektorius - Nuotraukos © : Yokohama

Atsižvelgdamas į Europos rinkos reglamento apribojimus ir klimato sąlygas, Yokohama sukūrė šias naujas Geolandar padangas.
Pradėtos gaminti 1996 metais, „Geolandar“ padangos specialiai sukurtos sparčiai augančiai SUV automobilių ir visureigių, dažniausiai važinėjančių mieste ar greitkeliuose, rinkai. Todėl kuriant Geolandar H/T G056 padangas svarbiausi kriterijai buvo ekonomiškumas, komfortas ir patvarumas.
„Yokohama“ gumos mišinyje panaudotojo apelsinų aliejų, todėl padangos pasižymi pagerintu sukibimu ir saugiu stabdymu važiuojant šlapia kelio danga.
Be to, „Geolandar H/T G056“ protektoriaus dizainas taip pat leido sumažinti išorinį riedėjimo triukšmą, padidėjo vairuotojo važiavimo komfortas ir sumažėjo aplinkiniams keliami nepatogumai.

„Geolandar H/T G056“ bus galima įsigyti 2015 metų vasarą, 25 skirtingi matmenys sieks nuo 15 iki 20 colių.