Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Firestone“ pristato naujas žiemines padangas „Winterhawk 3“

„Firestone“ pristato naujas žiemines padangas „Winterhawk 3“

Naujos padangos Paskelbta 2013-09-24 Andrius

„Firestone“ jau ruošiasi žiemai. „Winterhawk 2“ pakeičia naujosios „Winterhawk 3“. Kaip ir buvo galima tikėtis, žadamos geriausios eksploatacinės savybės.

Firestone Winterhawk 3 „Firestone“ skelbia grįžtanti į žieminių padangų rinką su naujomis padangomis, pasižyminčiomis optimizuotomis eksploatacinėmis savybėmis: tai – padangos „Winterhawk 3“ - Nuotraukos © : Firestone

Dabar, kai visi jau grįžo iš atostogų, o termometro stulpelis vis mažiau pakyla, pats laikas pagalvoti apie žiemą ir žiemos įrangą. Firestone pasirinko, žinoma, patį geriausią momentą žieminėms padangoms pristatyti: vos po kelių mėnesių atkeliaus didieji šalčiai.

Bridgestone priklausantis amerikiečių gamintojas iki šiol siūlė antros kartos žiemines padangas Winterhawk 2 Evo su lamelėmis. Jas galiausiai pakeitė Winterhawk 3, kurios, kaip skelbiama, yra efektyvesnės visose svarbiose srityse.

„Firestone Winterhawk 3“ raštasNuotraukos © : Firestone

Protektorius buvo pakeistas pagilinus raštą ir padidinus blokelių skaičių. Nauja pasirinkta lamelių technologija gerokai padidino efektyvumą, ypač sukibimą su puriu ir suvažinėtu sniegu: šiomis sąlygomis sukibimas pagerintas 9 %. Sukibimas su ledu taip pat padidėjo.

Dėl naujojo protektoriaus dizaino, padanga gali pašalinti 10 % daugiau vandens ir sniego, palyginti su anksčiau naudota guma. Tačiau didžiausią pažangą Winterhawk 3 pristato dilimo srityje: gamintojas „Firestone“ teigia padangų ridą pagerinęs 30 %, palyginti su „Winterhawk 2 Evo“.

Jos taip pat 6 % palengvėjo, o energijos naudojimo efektyvumas pagerintas 2 %. Taip pat pagerintas triukšmo lygis. Jau dabar galima įsigyti 13 matmenų „Winterhawk 3“ padangas. Iki 2015 metų gama gerokai prasiplės, planuojame gaminti 51 skirtingo matmens padangas.