Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Firestone“ pristato „Destination HP“ linijos padangas kompaktiniams SUV klasės visureigiams

„Firestone“ pristato „Destination HP“ linijos padangas kompaktiniams SUV klasės visureigiams

Naujos padangos Paskelbta 2014-08-19 Andrius

Naujiena „Firestone“ kompaktinių SUV padangų srityje – nuo šiol gamyboje naujos kartos padangos, kurių kokybę užtikrina „Bridgestone“ grupės prekinis ženklas.

Firestone Destination HP stovyklaujantiems “Firestone” siūlo kompaktinių visureigių (SUV) padangas, skirtas važiuoti per ugnį ar vandenį - Nuotraukos © : Firestone

Pagrindinė informacinė dalis

Firestone Destination HPNuotraukos © : Firestone

Automobilių pasaulyje jau daugiau nei dešimtmetį kai kurie « tradiciniai » automobilių tipai, tokie kaip keturduriai šeimyniniai automobiliai ar vienatūriai minivenai, sparčiai nyksta iš automobilių rinkosAutomobilių rinka  kinta ir jau keletą metų klesti naujų tipų automobilių pramonė, sutelkianti darbui automobilių gamintojus ir pritraukianti daugybę vartotojų.  Nuo tada į madą atėjo kompaktiniai visureigiai (SUV).  Tai automobiliai, kurių pardavimo skaičius milžiniškas, ir nesvarbu, ar tai būtų Nissan QashqaiVolkswagen Tiguan ar Ford Kuga, ar šie, mažesniųjų kategorijai priklausantys, kaip Nissan Juke, Renault Captur ir kiti Peugeot 2008 modeliai. Naujoji „Firestone“ padangų linija „Destination HP“  yra tiksliai pritaikyta būtent šiam automobilių tipui patobulinti.

 

Geresnė kokybė

„Firestone“ didžiuojasi šiuo nauju gaminiu, kuris, pasak gamintojo, pasižymi geriausiomis šios padangų kategorijos savybėmis. „Firestone“ ypatingai didelį dėmesį skiria tam, kad užtikrinti didesnį padangos patvarumą ir tuo pačiu „dar 35%  prailginti“ jos naudojimo laiką.  Padidinti patvarumą taip, kad jis neturėtų neigiamos įtakos kitiems svarbiems padangos parametrams, nes ši padanga taip pat būtų viena geriausių savo kategorijoje pagal privalomąjį ženklinimą ir turėtų „B“ įvertinimą stabdymo ant šlapios kelio dangos kategorijoje. Energetinis naudingumas taip pat yra vienas tų kriterijų, į kuriuos orientuojasi padangų gamintojas ir kuris pagal europinio padangų ženklinimo normas visada įvertinamas balais nuo „C“ iki „E“. 

„Firestone Destination HP“ šlapios kelio dangos testas Nuotraukos © : Firestone

 

Šių naujųjų « Destination HP“ padangų galite įsigyti dešimties skirtingų dydžių, ratlankių skersmuo – 16 ir 17 colių.   
 

Taip pat skaitykite

>> Firestone Destination HP : kainos
>> Firestone Destination HP: konkurentai
>> Firestone Destination HP: išmatavimai