Naujos padangos: gamintojų naujienos - „EuroAllSeason AS200“: pirmosios „Falken“ padangos visiems sezonams

„EuroAllSeason AS200“: pirmosios „Falken“ padangos visiems sezonams

Naujos padangos Paskelbta 2013-06-04

Sportinėmis padangomis garsėjantis „Falken“ įsiveržė į visiems sezonams skirtų padangų rinką. Gamintojas teigia suradęs eksploatacinių savybių pusiausvyrą ir pristato padangas, patikimai važiuojančias sausu, šlapiu ir apsnigtu keliu su optimizuotu riedėjimo triukšmu ir padidintu patvarumu. „EuroAllSeason AS200“ turi žiemai skirtas etiketes M+S ir 3PMSF. 27 matmenų padangos bus parduodamos nuo 2013 metų liepos mėnesio.

Falken EuroAllSeason AS200 „Falken EuroAllSeason AS200“: Europos rinkai skirtos padangos visiems sezonams - Nuotraukos © : Falken

Su EuroAllSeason AS200 Falken  įsiveržė į visiems sezonams skirtų padangų rinką, dar ne visiškai išvystytą Europoje, bet galbūt pagyvėsiančią dėl sumažėjusios perkamosios galios. Pritaikytos įvairioms oro sąlygoms, su kuriomis galima susidurti vidutinio klimato zonoje, padangos visiems sezonams  leidžia apsiriboti vienu, o ne dviem padangų pirkimais. Tai – svarus argumentas vartotojui, siekiančiam sutaupyti savo išlaidas. Taip pat svarbu norint subalansuoti eksploatacines savybes.

 

EuroAllSeason AS200 yra pirmosios Falken padangos visiems sezonams.  Gamintojo teigimu, jos buvo „specialiai sukurtos, siekiant patenkinti sudėtingus Europos rinkos reikalavimus“. Jos patikimai važiuoja bet kokia kelio danga: sausa, šlapia ir apsnigta, taip pat optimizuotas riedėjimo triukšmas ir ilgaamžiškumas.


Saugumas bet kokiu oru

Siekiant sumažinti akvaplaningo pavojų, keturi platūs ir gilūs išilginiai kanalai, padedant šoniniams grioveliams, leidžia greitai pašalinti vandenį nuo kelio. Manevringumą ant šlapio kelio užtikrina naujas gumos mišinys su dideliu silicio ir stireno kiekiu.

Ant AS200 šono, laikantis Europos reglamentų, yra ženklas M+S bei snaigė kalnų fone (3PMSF), kurie užtikrina gerą padangos sukibimą su keliu žiemos sąlygomis.


Akustinis komfortas

Pagerinus gumos sudėtį ir protektoriaus raštą pavyko sumažinti riedėjimo triukšmą (pagal ženklinimo kriterijus, 73 dB) .


Patvarumas

Siekiant padidinti ridą, AS200 sudėtyje yra senėjimą lėtinančios medžiagos, kuri apsaugo protektorių nuo dėvėjimosi faktorių (temperatūrų skirtumų, UV spindulių…) per visą padangų naudojimo laiką.

 

Prieinamumas

27 matmenų 14 –17 colių padangas Falken EuroAllSeason AS200  specializuotose parduotuvėse bus galima įsigyti nuo 2013 metų liepos mėnesių.