Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Dunlop Winter Response 2“: naujos žieminės padangos kompaktiškiems automobiliams

„Dunlop Winter Response 2“: naujos žieminės padangos kompaktiškiems automobiliams

Naujos padangos Paskelbta 2013-10-18 Andrius

„Dunlop“ pristato naujas žiemines padangas miesto ir kompaktiškiems automobiliams. Žadamas aukščiausio lygio efektyvumas.

„Dunlop Winter Response 2“ kelyje Miesto ir kompaktiškiems automobiliams skirtos žieminės padangos „Dunlop Winter Response 2“ puikiai stabdo ir atlieka posūkius! - Nuotraukos © : Dunlop

Žieminių padangų gama

Kaip rodo pavadinimas, Winter Response 2 pakeičia Winter Response Dunlop žieminių padangų gamoje. Tikslas – pasiūlyti žieminės gamos produktą kartu su SP Winter Sport 4DWinter Response 2 skirtos kompaktiškiems A, B ir C automobilių segmentams.

 

Pagerintas stabdymas

Kaip buvo galima tikėtis, Dunlop skelbia patobulinęs naująsias padangas, palyginti su tomis, kurias jos pakeičia. Skelbiamas didesnis efektyvumas, ypač pagerintas stabdymas kelyje tiek ant šlapios, apledėjusios ir apsnigtos dangos. Winter Response 2, pvz., pasižymi didesniu sąlyčio su keliu plotu, kurį lemia išskirtinė blokelių išvaizda padangos protektoriaus centre. Toks techninis sprendimas leidžia padidinti sukibimo lygį tiek stabdant ant apsnigto kelio, tiek įsibėgėjant.

 

Pagerintos posūkiuose

Pagerintas net tik Winter Response 2 važiavimas tiesia linija. Padangų pečiai turi 45 laipsnių lameles, kurios leidžia geriau kompensuoti išcentrinę jėgą posūkiuose. Todėl šis išskirtinis dizainas pagerino stabilumą posūkiuose, įskaitant sniegą ir ledą. Važiuojant tokia kelio danga išskirtinė blokelių protektoriaus centre esanti forma leidžia ir kabintis į sniegą, ir padidinti sąlyčio su keliu plotą. Didelis lamelių skaičius  leidžia įsikasti į sniegą ir pašalinti šlapiame kelyje susidariusią vandens plėvelę. Pagerintas ir dinamiškumas, važiuojant tokiomis sąlygomis.

Jau šią žiemą bus galima įsigyti 14–15 colių, 22 skirtingų matmenų Dunlop Winter Response 2 padangas.