Naujos padangos: gamintojų naujienos - Dunlop Sport Maxx Race: lenktyninės padangos, tinkančios važiuoti keliais (arba atvirkščiai)

Dunlop Sport Maxx Race: lenktyninės padangos, tinkančios važiuoti keliais (arba atvirkščiai)

Naujos padangos Paskelbta 2012-05-16

Pristatydamas „Sport Maxx RT“, „Dunlop“ pristatė ir „Sport Maxx Race“ – elitines padangas, skirtas galingų automobilių savininkams, kurie naudoja savo automobilius ir kelyje, ir lenktynių trasoje. Detali pažintis su šia rinkos naujoke ir bandymas vairuojant automobilį „Audi R8 V10“.

Dunlop Sport Maxx Race padangos Nuotraukos © : All Rights Reserved

Sporto rinka vaidina milžinišką vaidmenį automobilių pasaulyje. Kiekvienas save gerbiantis gamintojas privalo turėti itin aukštos kokybės gaminių liniją. Tokiai linijai priklauso naujosios „Dunlop“ padangos „Sport Maxx Race“.

Šios išskirtinės padangos yra skirtos itin galingiems Mercedes C63 AMG Black Series, Porsche 997 GT3, BMW M5, Audi TT-RS, Audi R8 ir kitiems panašaus tipo sportiniams automobiliams. Pagamintos naudojant pažangiausias, lenktynių padangoms gaminti naudojamas technologijas, „Sport Maxx Race“ pasižymi efektyviu ir maloniu vairavimu. Techniniu atžvilgiu šios rūšies gaminio uždavinys yra sujungti sportinių ir keliais važiuoti skirtų padangų kokybę. Kitaip tariant, atlaikyti itin didelę įtampą lenktynių trasoje ir patenkinti saugos reikalavimus, ypač per lietų, važiuojant keliais.


„Sport Maxx Race“ konkurentai:

Daugiau informacijos:

    „Mercedes C63 AMG Black Serie“ su „Dunlop“ „Sport Maxx Race“ padangomis

    517 arklio galių V8 ir kelių plėšrūno išvaizdos C63 yra netipiškas sportinis automobilis, važiuojantis tarsi lenktynių automobilinis, pasipuošęs vakarine suknele.  Kai galia perduodama į galinius ratus, reikia nepriekaištingų padangų. Sport Maxx Race“ padangos, įtrauktos į „kelionės paketą“, yra grabingas „ Dunlop“ pripažinimo ženklas.

    Mercedes Black SeriesNuotraukos © : All Rights Reserved