Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Cooper Zeon CS Sport“ – naujosios aukštos kokybės kategorijai priskiriamos padangos

„Cooper Zeon CS Sport“ – naujosios aukštos kokybės kategorijai priskiriamos padangos

Naujos padangos Paskelbta 2013-10-14 Andrius

„Cooper Tire“ nepamiršta aukštos kokybės padangų segmento. „Zeon CS Sport“ yra pasirengusios stoti į kovą rinkoje su geriausiais produktais.

„Cooper Zeon CS Sport“ „Cooper“ pristato naujas sportinei gamai priskiriamas itin aukštos kokybės padangas „Zeon CS Sport“. - Nuotraukos © : Cooper

Itin aukšta kokybė

Cooper Tire jokiu būdu nepamiršta aukštos kokybės padangų segmento. Amerikos gamintojo filialas Europoje pristato naują sportiškiausių padangų versiją ir toliau dalyvauja ypač konkurencingo segmento lenktynėse.

Naujosios „Zeon CS Sport“ pakeičia Zeon 2XS itin aukštos kokybės eksploatacinėmis savybėmis pasižyminčių padangų segmente, kur ypač ištobulėjo Pirelli Pzero, Continental ContiSportContact 5 ar Michelin Pilot Sport 3 gamos.

„Cooper Zeon CS Sport“ padangų bandymasNuotraukos © : Cooper

Mažesnės sąnaudos

Kaip įprasta, pristatant naujas sportines padangas visose srityse pabrėžiamos geriausios eksploatacinės savybės. Ypač degalų sunaudojimo. Atkreipiamas dėmesys ir į važiavimo komfortą, kurį pagerina riedėjimo triukšmas, sumažintas dėka technologijos, vadinamos „Optinoise“, kuri optimizuoja padangų garso savybes.

 

Geresnis našumas, didesnis saugumas lyjant

Dar labiau nei padidintas komfortas ar sumažintos degalų sąnaudos, Cooper akivaizdžiai pagerino dinamikos savybes. Palyginti su „Zeon 2XS“, „Zeon CS Sport“ demonstruoja geriausią kryptiškumą. Taip pat šoninį stabilumą, kurį pagerino kelios neskelbiamos technikos.

David Coulthard, „Cooper“ ambasadoriusNuotraukos © : Cooper
Puikiai važiuoja sausu keliu, bet ne ką prasčiau ir aplytu asfaltu. Vėlgi, „Zeon CS Sport“ demonstruoja geresnį veikimą, palyginti su padangomis, kurias jos pakeičia. Tai patvirtina ir patyręs pilotas David Coulthard, markės ambasadorius. Tuo metu, kai dauguma gamintojų stengiasi pasiūlyti visapusiškai gerus produktus, norint išsilaikyti šioje kategorijoje efektyvaus važiavimo šlapiu keliu savybė yra privaloma.

 

Nuo 17 iki 19 colių, nuo W iki Y

„Zeon CS Sport“ gama bus skirta trijų diametrų ratlankiams: 17, 18 ir 19 colių. Bus galima įsigyti padangas su „X“ arba „Y“ greičio indeksu, o tai apima didelį sportinių automobilių skaičių. Ir atkreipkite dėmesį, kad „Zeon CS“ bus parduodamos kitų metų pradžioje (2014 m. sausį).