Naujos padangos: gamintojų naujienos - ContiWinterContact TS 830 P: aukštos kokybės žieminės padangos sportiniams automobiliams

ContiWinterContact TS 830 P: aukštos kokybės žieminės padangos sportiniams automobiliams

Naujos padangos Paskelbta 2012-05-15

Stabdymas apledėjusia ir apsnigta kelio danga, sukibimas su sniegu, didelė rida: padangoms „ContiWinterContact TS 830 P“ netrūksta teigiamų savybių. Jos taip pat optimizuoja stabilumo kontrolės sistemos (ESC) efektyvumą.

Žieminės Continental ContiWinterContact TS 830 P padangos Nuotraukos © : DR

Sportiniams ir galingiems automobiliams skirtos padangos ContiWinterContact TS 830 P pasižymi teigiamomis savybėmis visose kategorijose: saugumu važiuojant ir sausa, ir šlapia kelio danga, komfortu, ekonomiškumu, efektyviu važiavimu apsnigta ir apledėjusia kelio danga ir kt. Nenuostabu, kad jos nuolatos pirmavo visuose atliekamuose bandymuose, kuriuose dalyvavo.

 „Continental“ pristato padangas„ContiWinterContact TS 830 P“ vaizdo medžiagoje:

Išskirtinis efektyvumas važiuojant ant sniego ir ledo
Stabdymas apsnigta ir apledėjusia kelio danga, sukibimas su sniegu, vairavimo tikslumas važiuojant per sniegą: dėl šių savybių „ContiWinterContact TS 830 P“ priskiriamos prie geriausių padangų šioje kategorijoje. Tačiau jos taip pat efektyvios važiuojant sausais ar drėgnais keliais ir pasižymi labai gera rida.

Padangos, optimaliai pritaikytos važiavimo kontrolės sistemoms
Sukurtas specialus padangų „ContiWinterContact TS 830 P“ raštas, siekiant optimizuoti trajektorijos stabilizavimo sistemos (ESP) veikimą. Blokai ir lamelių briaunos suderintos važiavimo kryptimi.

Didelis pasirinkimas

„ContiWinterContact TS 830“ pritaikytos 75 skirtingiems matmenims nuo15 iki 19 colių, esant 30–65 colių padangos aukščiui ir H,T,V,W greičio indeksams. 
>>
Palyginti ContiWinterContact TS 830 P kainas

„ContiWinterContact TS 830 P“ konkurentai:

GoodyearUltraGrip Performance 2
MichelinPilot Alpin 3
NokianWR A3
PirelliWinterSottozero 270 Serie 2
VredesteinWintrax Nextreme

Skaityti toliau:
>> ContiWinterContact TS 830 P : bandymas Huez Alpių trasoje