Naujos padangos: gamintojų naujienos - Continental WinterContact TS860, rezulteo bandymas

Continental WinterContact TS860, rezulteo bandymas

Naujos padangos Paskelbta 2016-03-15 Julien Taillandier

ContiWinterContact TS850 yra Continental gamintojo labiausiai parduodamos padangos iš žiemos asortimento. Jas pakeisiančios padangos, WinterContact TS860 turi dideles ambicijas tarp kurių yra didesnių nei jų pirmtako eksploatacinių savybių pasiūlymas. Štai šio mūsų naujo dalyvio bandymas.

Continental WinterContact TS860 pasirodymas Nuotraukos © : Lizeo Online Media Group

TS850 yra neišvengiamos žieminių turistinių padangų segmente. Nuo savo pasirodymo 2012 metais ne kartą pasižymėjusios daugelyje testų ir palyginimų, jos turėjo susitikti su nuožmia konkurencija ir pasirodymu tam tikrose daugelio visiems metų laikams pritaikytų padangų rinkose, pasirodžiusių susirinkti žiemos segmento rinkos dalis.

Šiame kontekste TS860 labai nori pabrėžti savo techninius argumentus kilusius iš vokiškos Continental technologijos progresuojant reikšmingu būdu, lyginant jas su jų pirmtaku.

Continental WinterContact TS860 spartėjimasNuotraukos © : Lizeo Online Media Group

Iš tiesų, tikru daugiavalentiškumo požiūriu sukurtų padangų technologija skiria dėmesį gana tikslioms eksploatacinėms savybėms žiemos metu:

  • Ant šlapios kelio dangos:

Continental sukūrė gumos mišinį „Cool Chili“, kuris gali pasiūlyti optimizuotą sukibimą su šlapia kelio danga. Lyginant su TS850, Continental praneša apie 5% pranašumą šioje srityje.

  • Ant apledėjusios kelio dangos:

Nauja technologija pasirodo ant protektoriaus. Ji leidžia palengvinti vandens pašalinimą pro drenažo sistemą, kurios tikslas - pagerinti eksploatacines savybes ant apledėjusios kelio dangos.

  • Eksploatacinės savybės ant sniego:

Protektoriui naudos suteikia 3D struktūros lamelės, kurios pagerina manevringumą ir judėjimą ant apsnigtos kelio dangos. Guminiai blokai sukurti tam, kad šiomis sąlygomis pagerintų optimalų sukibimą ir optimalią trauką.

Elektrinis bandymas

Mes turėjome progą išbandyti WinterContact TS860 vairuojant Nissan Leaf, kuris pasižymi savo elektriniu varikliu. Trasa mus nukreipė vairuoti ant Alpe d’Huez sniego/ledo kelio, tokiu būdu ant nerimą keliančios trasos.

Elektrinio variklio pasirinkimas santykinai yra rizika, iš kurios šis transporto priemonės tipas išlaisvina savo galią, kaip faktorius galintis paveikti motoriką ant sniego.

Kad ir koks jis būtų, TS860 bandymas betarpiškai atspindi techninį valdymą ir vokiečių gamintojo patirtį. Pradėjus naudoti tučtuojau perduodamas sąryšio ir vienodumo jausmas. Taip pat gerai ant sniego, ledo ar šalto asfalto, suteiktas pojūtis yra labai raminantis, taigi idealu automobilistams, kuriems vairavimas žiemą nėra įprastas. Iš tiesų, sukibimo praradimas (normalus) galintis įvykti ant ledo, įvyksta itin progresyviu būdu be jokio brutalumo.

Continental WinterContact TS860 bandymasNuotraukos © : Lizeo Online Media Group

Ant sausos kelio dangos jis neatrodo korėtas arba netikslus, kokios gali būti kai kurios žieminės padangos.

Tokių organizacijų kaip ADAC atlikti pirmieji testai turi būti pateikti iki 2016 metų pabaigos. Jie suteiktų galimybę įvertinti jų potencialą susiduriant su nuožmia konkurencija.

Kokioms transporto priemonėms? Kokių dydžių?

2016 metų rudenį Continental WinterContact TS860 bus 21 dydžio, nuo 14 iki 17 colių. 2017 metais asortimentas didės 20 kitų dydžių. Jos skirtos sedanams, miesto ir nedideliems automobiliams.