Naujos padangos: gamintojų naujienos - Continental WinterContact TS 860 pristatymas

Continental WinterContact TS 860 pristatymas

Naujos padangos Paskelbta 2015-12-16 Julien Taillandier

Continental neseniai pranešė apie savo žinomiausių ContiWinterContact TS 850 žieminių padangų pakeitimą. WinterContact TS 860, naujo rinkos dalyvio pristatymas.

Audi RS3 testas Continental padangos Audi RS3 Continental padangų testas - Nuotraukos © : Continental

TS 850 pakeitimas gali būti sunkus, nes šios padangos, nuo savo pasirodymo rinkoje (2012) buvo tituluotos daugelį kartų. Iš tiesų, jos pasižymėjo įvairiuose palyginimuose arba jų žieminiai pajėgumai visuomet buvo nurodomi kaip pavyzdys. Tačiau nuožmioje konkurencijoje, šiuo metu geriau pasirengusioje technologiškai, tapo būtina atsinaujinti. Technologiniai Continental pasiekimai leido TS 860 jas pakeisti.

Buvo pristatyta, kad TS 860 yra kokybiškesnės stabdant ant ledo, ir turi geresnį manevringumą ant sniego. Kad nieko nesugadinti, būtent naujo gumos mišinio dėka bus pagerintas energetinis produktyvumas ir ilgaamžiškumas. Per keletą kitų mėnesių laukiame pirmųjų testų rezultatų ir pirmųjų bandymų, kad pamatytumėm ar šis progresas pasitvirtina ar ne.

WinterContact TS 860 skirtos kompaktiškiems automobiliams ir sedanams, 2016 metais bus parduodamos 21 dydžio, nuo 14 iki 17 colių. Pasiūlymas didesnis bus 2017 metais.

Continental WinterContact TS 860Nuotraukos © : Continental