Naujos padangos: gamintojų naujienos - Continental SportContact 6: rezulteo bandymas

Continental SportContact 6: rezulteo bandymas

Naujos padangos Paskelbta 2015-10-15 Julien Taillandier

SportContact 6 yra naujos Continental gamintojo sportinės padangos. Vainikuotos nauju rekordu Niurburgringo trasoje naudojant Honda Civic Type R, jos prisistato kaip būsimas savo kategorijos rodiklis.

Continental SportContact 6 bandymui pasirinktas Porsche Mums davė išbandyti gražią pajėgumų trasoje staigmeną: naujas Continental SportContact 6 - Nuotraukos © : Continental

Tam, kad sugrįžtų į savo 6-ą kartą,  naujos sportinės padangos Continental keičia vardą.  ContiSportContact tampa SportContact. Noras supaprastinimo, kurio mes nerandame ypač tolesniame šio naujo atvykėlio plėtojime .

Jau daug metų,  Vokietijos gamintojo sportinis asortimentas atstoja nuorodą, kad ir kokiame jo 5 lygmenyje arba radikalesniame 5P. Taigi,  „SC6“ ant savo šonų turėjo didelę apkrovą, bet įkyriai atliktas jų pateikimas patvirtina jų milžinišką potencialą.  
Iš tiesų, šios padangos buvo naudojamos naujajam Honda Civic Type R, galingiausia priekinė trauka pasaulyje, kad parodytų geriausią laiką savo kategorijoje Niurburgringo trasoje (7'50''63). Logiška, kad naudojamos padangos yra serijinės. Narsa, kurią patvirtina tikra jėga

Naujos Continental SportContact 6Nuotraukos © : Continental

Dar sportiškesnės!

Continental pranešė:  SportContact 6 yra sportiškesnės už savo pirmtakus ir labiau priartėja prie savo 5P lygmens.

Aiškiai skirtos  labai didelių pajėgumų transporto priemonėms ,  Audi R8 arba Porsche 911 tipo, jos buvo sukurtos pasiūlyti išbandyti kitokį vairavimą  išlaikant  aukštą saugumo lygį.

 

Parengtos technologiškai 

Tam kad progresuotų visose srityse, SC6 nėra patobulinta savo pirmtakų versija, bet naujos padangos labai prižiūrėtu vystymusi įvairiose dalyse: 

  •  Protektoriui buvo suteiktos geriausios sąlygos pagerinti jėgų perdavimą, taigi veiksmingumą ir reaktyvumą.
  •  Gumos mišinys prisitaiko prie grindinio dangos tam, kad sukurtų prisisiurbimo efektą.

Palyginus su jų pirmtakais, jos  reikšmingai progresuoja. Kai kuriose srityse iki 14%.

Pamatykite SportContact 6 video: 

Bandymas ant Blister Berg...

Continental savo naujų padangų pateikimui šiai vokiškai trasai, kuri yra panaši į „mini-Nürburgring“, pasirinko: aukščių skirtumą, tempo keitimą... tiek kliūčių, galinčių pakenkti SportContact 6.


... Ant sausos kelio dangos...

Su savo 340 arklio galių flat 6 varikliu,  Cayman GTS buvo idealus pagrindas SportContact 6 įvertinimui. Jo puikiai pusiausvyrą laikanti važiuoklė yra  gera padangų kokybės atskleidėja.

Įvaldymas greitojoje trasos dalyje suteikia galimybę įvertinti padarytą pažangą lyginant su ContiSportContact 5 gryno sportiškumo klausimu. Užsiregistravus milimetriniam posūkiui,  iš karto atrodo, kad posūkiuose padangos užblokuoja automobilį. Akcentuoti krypties keitimai ir stabdymas atskleidžia tikslias ir reaktyvias savybes. Patirti pojūčiai yra per vidurį tarp klasikinių sportinių padangų ir semi-slick

SportContact 6 bandymas posūkiuose Nuotraukos © : Continental


... Ir lyjant!

Pirmieji trasos apvažiavimai išaiškino tipišką „sauso asfalto“ charakterį. Taigi, kai Continental pranešė apie puikų pajėgumo lygį ant šlapios kelio dangos, mums buvo smalsu jas išbandyti, tiek šie pajėgumai bendrai yra varžovai. Šiame kontekste, liūtis, staiga prapliupusi ant trasos, buvo panaši į gerą naujieną.

Atėjo metas pakeisti transporto priemones ir įvažiuoti į vingiuotą trasos dalį. Šiai užduočiai buvo numatyti trys sportiniai automobiliai, aprūpinti pilna pavara: Audi RS3 (340 arklio galių), Mercedes Classe A45 AMG (360 arklio galių), Volkswagen Golf 7 R (300 arklio galių). 

Pirmieji posūkiai atliekami atsargiai dėl didelių vandens srovių, tekančių asfaltu ir sukibimo praradimo rizikos tokiomis sąlygomis. Nepaisant šių blogų orų,  SportContact 6 pasirodė imperatoriškos visuose trijuose montažuose.  Įspūdingos net savo pozicijos atžvilgiu.

Jos pasirodo labai stabilios važiuojant dideliu greičiu, labai direktyvinės ir neleidžia brutaliai prarasti sukibimą. Net kai padangos yra privedamos prie savo sukibimo ribos, jos pasirodo progresuojančios ir malonios

Continental SportContact 6 bandymas trasoje Nuotraukos © : Continental

Išvadoje, SportContact 6 pasirodo yra reikšmingas prekės ženklas. Jos skirtos automobilistams, ieškantiems labai kokybiškų produktų, visada atsižvelgia į saugumą arba vairavimo malonumą.

Siūlomi dydžiai:

SportContact 6 dabar yra siūlomos  41 dydžio, nuo 19 iki 23 colių. Kiti dydžiai bus išleisti į rinką ateinantį mėnesį.

Pamatykite  kitas bandymo trasoje nuotraukas  : 
Continental SportContact 6