Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Continental SportContact 6“: „Rezulteo“ bandymai jau netrukus

„Continental SportContact 6“: „Rezulteo“ bandymai jau netrukus

Naujos padangos Paskelbta 2015-08-17 Julien Taillandier

2015 m. rugpjūčio mėn. pabaigoje „Continental“ oficialiai pristatys rinkai „SportContact 6“. Tada ir mes galėsime jas išbandyti kelyje bei įvertinti jų galimybes, kurios iš tiesų atrodo įspūdingai. Šios padangos pristatomos kaip ateities padangos.

Continental SportContact 6 Naujų „Continental“ padangų „SportContact 6“ pasirodymas rinkoje sulaukė didžiulio susidomėjimo internete! - Nuotraukos © : rezulteo

„ContiSportContact“ pavadintos „SportContact“. Sportinės VI-osios kartos padangos yra dar radikalesnės nei ankstesniosios.

Rinkai pristatomos „SportContact6“ padangos vadinamos ypatingai aukštos kokybės padangomis (U-UHP). Taigi, galime suprasti, kad „ContiSportContact 5P“ padangos buvo skirtos galingiems sportiniams automobiliams, o „ContiForceContact“ yra „semi-slick“ tipo homologuotos padangos. 

Kuriant šias padangas daug dėmesio skirta funkcionalumui ir ypač kuo geresniam sukibimui. Mes turime galimybę sužinoti daugiau apie šias padangas ir jų bandymų rezultatus.

Nors šių padangų dar negalima įsigyti rinkoje, tačiau jos jau pelnė pripažinimą. „SC6“ padangų pasirodymas rinkoje sutampa su naujojo „Honda Civic Type R“, kuris bus papuoštas būtent šiomis padangomis, pristatymu rinkai. Įspūdingą sportinę išvaizdą labiau pabrėžia unikalūs priekiniai ratai, kurie reikalauja aukščiausios kokybės padangų.

„Continental SportContact 6“ - pirmosios padangos „Honda“Nuotraukos © : rezulteo

Šis automobilio-padangų derinys jau pademonstravo aukštą lygį ir Niurburgringo trasoje parodė puikų trasos įveikimo laiką – 7.50.63 min. Šis automobilis tapo galingiausias savo klasėje.

Jau netrukus pateiksime visą techninę informaciją apie „SportContact 6“ padangas ir jų galimus matmenis.