Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Continental“ pristato padangas „WinterContact TS 850 P“

„Continental“ pristato padangas „WinterContact TS 850 P“

Naujos padangos Paskelbta 2014-03-06 Edgaras

Premium klasės žieminių padangų gamą papildė naujosios „Continental WinterContact TS 850 P“, pasižyminčios aukšto lygio eksploatacinėmis savybėmis, palyginti su ankstesniu gaminiu.

WinterContact TS 850 P Le nouveau pneu hiver WinterContact TS 850 P promet des performances en hausse ! - Nuotraukos © : Continental

Sportiniams automobiliams ir visureigiams

„Michelin“ pristačius savo „Alpin 5“, Continental šį kartą pateikia naująsias „WinterContact TS 850 P“ ir jų versiją „WinterContact TS 850 P SUV. Numeracija yra sudėtinga, tačiau tikslas – daug paprastesnis: pasiūlyti geriausias žiemines padangas sportiniams automobiliams ir visureigiams. Šios naujosios padangos pakeičia ContiWinterContact TS 830 P bei ContiCrossContact Winter ir pasižymi geresnėmis eksploatacinėmis savybėmis visose srityse.

Continental WinterContact TS 850 PNuotraukos © : Continental

Lengvesnis valdymas ir geresnis stabdymas

Dėka didesnių lamelių kampų ir mažesnio atstumo tarp lamelių, šios naujosios padangos yra 5 % manevringesnės važiuojant per sniegą, palyginti su pirmtakėmis. Dėl didesnio standumo lygio ir geresnės blokelių judėjimo kontrolės, važiavimo sausu keliu manevringumas padidėjo 2 %. „Continental“ nesustoja ir toliau tobulina savo gaminius: skelbiamas 5 % efektyvesnis stabdymas, kurį lemia dar nematytas profilis, efektyviau kovojantis su blokelių judėjimu stabdymo metu. Geresnis stabdymas tiek ant sausos, tiek ant šlapios kelio dangos.

 

Atkreipkite dėmesį, kad „Continental“ ta pačia proga pranešė apie gaminių pavadinimų pasikeitimus. Nuo šiol „Continental“ naujų gaminių pavadinime nebeliks žymės „Conti“. „WinterContact TS 850 P“ ir jų versija visureigiams yra pirmosios „Continental“ padangos, kurioms pritaikyta naujoji pavadinimo sistema.