Naujos padangos: gamintojų naujienos - Bridgestone DriveGuard Winter, žieminės Run-Flat padangos visoms transporto priemonėms

Bridgestone DriveGuard Winter, žieminės Run-Flat padangos visoms transporto priemonėms

Naujos padangos Paskelbta 2016-03-07 Alexandre Lenoir

Keletą savaičių po Bridgestone DriveGuard padangų pasirodymo, gamintojas vėl parodo savo žiemos versiją DriveGuard Winter.

Naujos Bridgestone žieminės padangos DriveGuard Winter 2016 Ženevos salone pristatytos naujos Bridgestone Run-Flat padangos sudaro palankias sąlygas judėjimui ir padeda išlaikyti kryptį ant apsnigtų arba apledėjusių paviršių - Nuotraukos © : Bridgestone 2016

Kaip ir jų vasaros versija, DriveGuard Winter yra Run-Flat, kuri sprogus padangai leidžia toliau važiuoti 80 kilometrų atstumą iki 80 km/val greičiu. Padangos, pritaikomos visoms transporto priemonėms turinčioms padangų oro slėgio kontrolei skirtą sistemą (TPMS), greitai bus dešimties dydžių (nuo 15 iki 17 colių).

Kad tai pavyktų, DriveGuard Winter turi sutvirtintas šonines sieneles ir sparnų sistemą, vadinamą Cooling Fin, kuri praradus slėgį leidžia padangai pašalinti karštį ir taip išvengti pernelyg didelių karkaso deformacijų.

Bridgestone Run-Flat: DriveGuard WinterNuotraukos © : Bridgestone 2016

Savo žieminėms savybėms DriveGuard Winter protektorius turi 2014 metų pradžioje išleisto Blizzak LM001 raštą, suteikiantį galimybę gerai pašalinti vandenį ir gumos mišinį sudarantį palankias sąlygas sukibimui su šlapia kelio danga. Galiausiai, 3D lamelės ir įstriži grioveliai sudaro palankias sąlygas judėjimui ir padeda išlaikyti kryptį ant apsnigtų arba apledėjusių paviršių.