Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Bridgestone Blizzak WS-70“: šiaurės šalims skirtos žieminės padangos

„Bridgestone Blizzak WS-70“: šiaurės šalims skirtos žieminės padangos

Naujos padangos Paskelbta 2012-01-06

Naujausios serijos Blizzak padangos „Bridgestone Blizzak WS70“ ypač pritaikytos važiuoti žiemos keliais šiaurės šalyse. Naudojant naujausias technologijas („Multicell Tube“ technologija, „NanoPro Tech“, trimatės lamelės ir pan.), „Bridgestone“ siūlo aukšto lygio kokybę važiuojant pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis. Siūlomi padangų dydžiai tinka kompaktiškiems automobiliams ir sedanams.

„Bridgestone“ Frankfurto automobilių parodoje pristatė padangas, kurios pakeis savo karjerą baigiančias Blizzak Nordic padangas.

Padangos Bridgestone Blizzak WS-70 sukurtos specialiai Europos šiaurės šalims,  kuriose būna atšiaurios žiemos. Jos atskleidžia visas savo galimybes ekstremaliomis žiemos sąlygomis (žema temperatūra, suvažinėtas ir suledėjęs sniegas, ledas ir t. t.) ir, pasak „Bridgestone“, siūlo gerą saugumo lygį važiuojant sausa ir šlapia kelio danga.

Tai galima pamatyti vaizdo siužete, kuriame „Bridgestone“ atlieka bandymą važiuojant apsnigtu Vidsel keliu Švedijoje.

Dėmesys technologijoms

„Multicell Tube“ technologija, zigzagais išsidėstę trimatės lamelės, „NanoPro-Tech“ guma: kad atitiktų griežtus reikalavimus, padangų „Bridgestone Blizzak WS-70“ gamyboje naudojamos naujausios, gamintojo sukurtos technologijos.

> „Multicell Tube“ technologija: geriausiam sukibimui su ledu.

 „Multicell Tube“ gumos mišinys sugeria vandens plėvelę, susidariusią ant apledėjusios kelio dangos, ir tokiu būdu pagerina padangos su keliu sąlyčio plotą. Vandens pašalinimo metu sukibimo dalelės liečiasi su ledu ir pagerina sukibimą.

> Zigzagų formos trimatės lamelės užtikrina blokų standumą

Žieminėms ir šiaurės šalių padangoms blokų standumas yra svarbiausias. Todėl buvo sukurtos trimatės zigzagų formos lamelės. Šio techninio sprendimo tikslas – pagerinti sukibimą su apsnigta ir apledėjusia kelio danga, taip pat padidinti patvarumą.

> „NanoPro“ technologija: visada lanksti guma.

Gumos mišinyje taip pat naudojama „NanoPro-Tech“ technologija, leidžianti gauti tinkamą silicio grandinę molekuliniu lygiu. Tokiu būdu guma lieka lanksti net itin žemoje temperatūroje.

> Kryptinis profilis skirtas vandeniui ir pažliugusiam sniegui šalinti

Dėl iš blokelių sudaryto centrinio griovelio ir keturių vandens šalinimo kanalų protektorius greitai pašalina vandenį ir šlapią sniegą. Vienakryptis profilis ir blokeliai su daugybe skirtingais kampais išsidėsčiusių lamelių užtikrina gerą sukibimą su apsnigta kelio danga.

„Bridgestone Blizzak WS-70“ konkurentai

GoodyearUltraGrip 7
ContinentalContiWinterContact TS 830
PirelliWinter 210 Sottozero
MichelinAlpin A3
GoodyearUltraGrip SUV