Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Bridgestone Blizzak Spike-01“ – dygliuotos ekstremalios padangos

„Bridgestone Blizzak Spike-01“ – dygliuotos ekstremalios padangos

Naujos padangos Paskelbta 2013-11-06 Edgaras

Japonijos kompanija „Bridgestone“ pristato naują produktą, išskirtinai skirtą važiuoti pačiais sudėtingiausiais žiemos keliais.

„Bridgestone Blizzak Spike-01“ vaizdas Dėl naujo dyglių išdėstymo ir struktūros, „Bridgestone Blizzak Spike-01“ yra dar efektyvesnės ant sniego ir ledo - Nuotraukos © : Bridgestone

Keliui švelnesni dygliai

Bridgestone Blizzak Spike-01Nuotraukos © : Bridgestone
Japonų gamintojas Bridgestone dygliuotų padangų gamoje Noranza 2 EVO  pakeičia padangomis Blizzak Spike-01. Siekdamas patenkinti vis griežtesnius kelių infrastruktūros apsaugos reglamentus, jis gerokai pakeitė dyglių dizainą ir jų struktūrą, kad kuo mažiau nukentėtų kelio danga. Beje, Blizzak Spike-01 yra ir švaresnės, kai automobilis važiuoja. 

 

Geresnis sukibimas su ledu

Bridgestone Blizzak Spike-01 dygliaiNuotraukos © : Bridgestone
Pagrindinė dygliuotų padangų paskirtis – pasiūlyti geriausią efektyvumą važiuojant pačiomis sudėtingiausiomis žiemos sąlygomis. Jei kelią dengia tik sniegas ir ledas, Blizzak Spike-01 pasižymi didesniu našumu, palyginti su produktu, kurį jos pakeičia. Be naujo dyglių dizaino ir struktūros, jos yra ir 20 % stabilesnės važiuojant apledėjusiu keliu. O ant sniego, pasak Bridgestone, šios padangos – 5% efektyvesnės, palyginti su „Noranza 2 EVO“.

 

Visiems automobilių tipams

Bridgestone norėjo išplėsti gamą automobilių, kuriems tinka naujosios Blizzak Spike-01. Jomis gali važiuoti ir SUV automobiliai bei kiti visureigiai su didesnių matmenų ratais, ir kompaktiškesni bei klasikiniai automobiliai. Nepamirškite, kad jos skirtos konkrečiai rinkai pasaulyje, kur vyrauja tokios žiemos sąlygos, kur paprastų žieminių padangų nepakanka ir kur keliai labai dažnai būna padengti sniegu. Skandinavija yra viena tokių rinkų, kuriai specialiai skirtos Blizzak Spike-01.