Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Bridgestone Blizzak LM-80“: aukščiausios kokybės žieminės padangos visureigiams

„Bridgestone Blizzak LM-80“: aukščiausios kokybės žieminės padangos visureigiams

Naujos padangos Paskelbta 2012-01-06

„LM-25 4x4“ pakeičiančios „Bridgestone Blizzak LM-80“ yra aukštos kokybės žieminės padangos, skirtos kompaktiškiems visureigiams. Jos pasižymi rezultatų pusiausvyra ir efektyviu važiavimu apsnigta kelio danga. Tai galima pamatyti vaizdo siužete, kuriame „Bridgestone“ atlieka bandymą važiuojant apsnigtu Vidsel keliu Švedijoje.

Bridgestone“ Frankfurto automobilių parodoje pristatė  LM-25 4x4 pakeisiančias žiemines padangas, skirtas kompaktiškiems visureigiams.

Padangos Bridgestone Blizzak LM-80 yra universalios ir efektyvios važiuojant bet kokia kelio danga: sausa, drėgna, apsnigta ar apledėjusia. Tai galima pamatyti vaizdo siužete, kuriame „Bridgestone“ atlieka bandymą važiuojant apsnigtu Vidsel keliu Švedijoje.

Visiškai naujas profilio raštas

Siekiant pagerinti stabilumą kelyje, profilis buvo optimizuotas, panaudojus pasipriešinimą riedėjimui mažinantį gumos mišinį ir lengvesnį rėmą: „Bridgestone“ atliko daug patobulinimų, lyginant su LM-25 4x4.

> Efektyvus vienakryptis profilis

Kryptinis profilis, sukurtas siekiant sudaryti geresnį sukibimą su sniegu, taip pat užtikrina gerą vandens pašalinimą ir pagerina sukibimą su ledu. Jis pašalina didelį kiekį vandens ir užtikrina gerą saugumo lygį tiek lyjant, tiek važiuojant sausa kelio danga.

> Įvairių krypčių lamelės

Protektorių sudaro trijų krypčių lamelės: standartinės, „manivelle“ ir „skalbimo lenta“ (angl. washboard) technologijos. Jų pagalba norima padidinti sąlyčio plotą, pagerinti blokelių standumą ir automobilio manevringumą bei stabilumą. 

> Mažesnis pasipriešinimas riedėjimui

Nors „Blizzak LM-80“ skelbia aukštą saugumo ir efektingumo lygį, dėl to pasipriešinimas riedėjimui nesumažėjo. Jis buvo pagerintas naujo komponento, sumažinančio temperatūros, turinčios įtakos efektyvumui ir kuro sąnaudoms, didėjimą dėka.

> Plonesnis karkasas

Siekiant sumažinti kuro sąnaudas, panaudotas plonesnis karkasas, sumažinantis padangos svorį. Taip geriau pasiskirsto slėgis ant kelio paviršiaus, todėl pagerėja sukibimas. Kai kurių dydžių padangos turi net lengvesnį diržą.

„Bridgestone Blizzak LM-80“ konkurentai

MichelinLatitude Alpin
ContinentalContiCrossContact Winter
PirelliScorpion Ice&Snow
GoodyearWrangler UltraGrip
GoodyearUltraGrip SUV