Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Apollo Aspire 4 G“: technologijos

„Apollo Aspire 4 G“: technologijos

Naujos padangos Paskelbta 2012-05-18

Agresyvaus asimetriško dizaino padangos „Aspire 4G“ aiškiai pabrėžia savo sportišką charakterį. „Apollo“ inžinieriai, norėdami pasiūlyti aukštesnės kokybės padangas, atliko svarbų darbą ir patobulino gumos mišinį, protektorių ir padangų standumą.

Apollo aspire 4g Nuotraukos © : All rights reserved

Protektorius
Dėl masyvių išorinių pečių ir plačių tarpinių griovelių padangos Apollo Aspire 4G pasižymi manevringumu važiuojant sausa kelio danga. Platūs grioveliai pagerina padangos sukibimą su šlapia kelio danga ir ypač sumažina akvaplaningo pavojų. „Apollo“ siūlo trumpą stabdymo kelią tiek sausa, tiek šlapia kelio danga. Šie rezultatai dar turi būti patvirtinti nepriklausomais bandymais. Vis dėlto, padangos Apollo Amazer 3 sulaukė daug įkvėpiančių pagyrų po neseniai atlikto testo, kurį organizavo „Adac“.

Padangos protektoriusNuotraukos © : All rights reserved

Standumas
Protektorius labai svarbus siekiant optimizuoti standumą ir pasiūlyti tikslesnį važiavimą bei greitesnę reakciją keičiant važiavimo kryptį. Tikslas – pasiūlyti padangas, kurios apjungtų važiavimo malonumą ir saugumą. Šis standumas, susijęs su protektoriaus išdėstymu, užtikrina gerą apkrovos pasiskirstymą, vadinasi, ir tolygesnį dėvėjimąsi bei mažesnį triukšmo lygį.

Gumos mišinys
Siekiant maksimalaus efektyvumo, „Apollo“ sukūrė gumos mišinį iš styreno-butadieno ir SBS vinilo su dideliu silicio kiekiu. Šis sprendimas leidžia pagerinti sukibimą su sausa ir šlapia kelio danga bei pagerinti manevringumą.

Daugiau informacijos: