Naujos padangos: gamintojų naujienos - „Apollo Aspire 4 G“: aukštos kokybės padangos su indišku prieskoniu

„Apollo Aspire 4 G“: aukštos kokybės padangos su indišku prieskoniu

Naujos padangos Paskelbta 2012-05-18

Praėjus trejiems metams po „Vredestein“ perpirkimo, Indijos „Apollo“ ir toliau kariauja Europos rinką, siūlydama aukštos kokybės padangas. „Aspire 4G“, kurias sukūrė garsūs olandų inžinieriai, yra skirtos aukštos klasės BMW, Audi ar Mercedes tipo automobiliams.

Apollo aspire 4g Nuotraukos © : All rights reserved

Aspire 4G, Apollo padangos žengia didelį žingsnį į priekį. Iš tiesų, itin aukštos kokybės padangos (UHP) siekia sustiprinti Indijos gamintojo, dar mažai žinomo Europoje, poziciją. Jis siekia konkuruoti su geriausiomis UHP padangomis savo kategorijoje: Nokian Z G2, Hankook Ventus S1 Evo2 K117 ar Yokohama S.drive AS01.

Siekdamas įgyvendinti šį projektą, Apollo panaudojo savo inžinierių ir Vredestein – prieš trejus metus perpirktos olandų markės – inžinierių patirtį mokslinių tyrimų ir technologijų plėtros srityje. Toks įgūdžių derinys leido sukurti itin „europietiškų“ specifikacijų padangas. Pasižymėdamos itin efektyviomis sportinėmis savybėmis, Aspire 4G skirtos dideliems sedanams, kaip, BMW Serie 5, Audi A6 ar Mercedes Classe E.

Savybės
• Manevringos
• Efektyvios važiuojant šlapia kelio danga
• Gerai sukimba su sausa kelio danga
• Žemas triukšmo lygis
• Silpnas pasipriešinimas riedėjimui

 

Apollo Aspire 4G konkurentai

NokianZ G2
HankookVentus S1 Evo2 K117
FuldaSportControl
YokohamaS.drive AS01

Daugiau informacijos:

Projektas „Lotus Exige Apollo Evonik“ 

Siekdamas pagerinti degalų vartojimo efektyvumą, gamintojas Apollo prisijungė prie chemijos kompanijos Evonik ir automobilių gamintojo Lotus. Suvieniję jėgas, jie sukūrė prototipą, paremtą Lotus Exige, ir pasiūlė aukštos kokybės ir minimalių kuro sąnaudų derinį.

„Evonik“ pateikė specialias medžiagas ir pakeitė daug dalių, kad sumažintų automobilių svorį, ypač „Plexiglas“ langus.

Dėl šių pakeitimų ir padangų „Apollo Aspire 4G“, „Exige“ galėjo sumažinti degalų sąnaudas 8 %. Padangos leido 10 % sumažinti pasipriešinimą riedėjimui.

Photo Projet Lotus Exige Apollo EvonikNuotraukos © : All rights reserved