Naujos padangos: gamintojų naujienos - “A” raide paženklinta žieminė Nokian padanga skirta BMW i3

“A” raide paženklinta žieminė Nokian padanga skirta BMW i3

Naujos padangos Paskelbta 2015-02-03 Andrius

Nokian išskirtinai BMW i3 modeliui sukūrė žieminės padangos versiją, kuri išsiskiria iš kitų tuo, kad yra pirmoji priskirta “A “ kategorijai pagal kuro sąnaudas.

Nokian Hakkapeliitta R2 profilis Nauja padangos Nokian Hakkapeliitta R2 versija priskirta A kategorijos padangoms pagal kuro sąnaudas ir yra iškirtinai sukurta BMW i3 modeliui - Nuotraukos © : Nokian Tyres

Skirta BMW i3

Įprastai esant dideliems šalčiams elektromobiliai yra mažiau patrauklūs, nes jų akumuliatorių talpa yra tiesiogiai proporcinga lauko temperatūrai. Nepaisant to, šie automobiliai gali būti naudojami visomis oro sąlygomis, jiems yra sukurtas specialus žieminių padangų asortimentas.  Tai pasakytina ir apie BMW i3 , 100% elektra varomą miesto automobilį, kuriam specialiai yra sukurtos išskirtinės charakteristikos padangos: aukšto profilio, tačiau su itin siauru protektoriumi.

Nuotraukos © :
 

 

A“ taupanti degalus

Nokian pristato naują Hakkapeliitta versiją, specialiai sukurtą BMW i3 modeliui. Palyginus su tokios pat kategorijos padangomis Hakkapeliitta R2 leidžia 30% sumažinti riedėjimo pasipriešinimą, o tai itin svarbu automobilio autonomijai. Riedėjimo pasipriešinimas pakankamai mažas, kad šis padangos modelis patektų į „A“ padangų kategoriją pagal kuro sąnaudas. Tai pirmoji į šią kategoriją patekusi žieminė padanga. O kalbant apie šios padangos technines charakteristikas, reikia pažymėti, kad jos atitinka aukščiausius standartus bet kokiomis oro sąlygomis.