Praktinis vadovas, padedantis įsigyti tinkamas padangas - Pigios padangos – ne visada gera išeitis…

Pigios padangos – ne visada gera išeitis…

Tinkamai nusipirkti padangas

Norite įsigyti padangas už patrauklią kainą ir tai visai normalu, tačiau žema kaina neužtikrina gero sandorio. Pirmiausia dėl to, kad ją paprastai lemia nepakankamas saugumo lygis. Taip yra dėl to, kad pigių padangų rida dažniausiai yra mažesnė nei didžiųjų gamintojų.

informacija-apie-padangų-pirkimą Pigiausios padangos – tikrai nebūtinai puiki išeitis! - Nuotraukos © : All Rights Reserved

Vidutiniam vairuotojui naujų padangų pirkimas yra vienas iš priverstinių pirkinių kaip, pvz., spausdintuvo kasetės keitimas ar batų pirkimas. Jis ieško geriausio kainos ir kokybės santykio, mažesnės kainos, kad išvengtų didesnių papildomų išlaidų. Tačiau padangų žema kaina pirkimas nebūtinai yra gero sandorio sinonimas kalbant apie saugumą ar vartotojo išlaidas.

Iš tiesų, dauguma pradinio lygio padangų šiandien siūlo prastos kokybės eksploatacines savybes, nepakankamą saugumo lygį. Tai buvo nustatyta atlikus stabdymo ant šlapio kelio bandymus su pigiomis kinietiškomis padangomis. Ar protinga rizikuoti patirti avariją, siekiant sutaupyti kelias dešimtis eurų?

Beje, pigių padangų rida ne visuomet yra palankiai vertinama. Pasak forumuose išreikštų interneto lankytojų nuomonių, ji yra žymiai mažesnė nei aukščiausios kokybės padangų. Taigi, tai gali labai padidinti pirkimo metu sutaupytas išlaidas.

Trumpai tariant, jei ieškote geriausio kokybės ir kainos santykio, mes jums rekomenduojame verčiau rinktis vidutinio lygio prekės ženklus, su kurių produktais buvo atlikti lyginamieji bandymai. Platų pasirinkimą galite rasti mūsų svetainėje.