Praktinis vadovas, padedantis įsigyti tinkamas padangas - Kur įsigyti padangas?

Kur įsigyti padangas?

Tinkamai nusipirkti padangas Andrius

Platintojas, padangų specialistas, autocentras ar internetinė padangų parduotuvė: turite didelį pasirinkimą, kur įsigyti naujas padangas. Kiekvieno pasirinkimo privalumai ir trūkumai.

Automobilio padangų pirkimas Autoservisai, platintojai, specializuotos interneto svetainės: raskite sau tinkantį padangų pirkimo būdą - Nuotraukos © : Fotolia.com/rezulteo.com

Gausybė pasiūlymų ir kainų skirtumai tarp pardavėjų suteikia didelę pasirinkimo laisvę įsigyjant naujas padangas.

Pas platintoją arba sertifikuotame autoservise?

+: praktiška
–: brangu

Šis sprendimas yra patogiausias. Per paskutinę apžiūrą pardavėjas jus perspėjo, kad kitą kartą reikėtų keisti padangas. Jis siūlo pasirūpinti viskuo: užsakymu, montavimu, balansavimu. Žinoma, sąskaita bus didesnė, bet jūs galėsite jaustis ramus.

 

Pas padangų specialistą (Egzotika, Vianor, Melga…)

+pasirinkimas, profesionalumas
ne visur galima rasti

Šių specializuotų tinklų privalumas yra siūlomos greitos ir kokybiškos paslaugos, didelis padangų markių ir modelių pasirinkimas, patrauklios kainos ir reguliariai vykstančios akcijos.

 

Autocentre

netoliese, kitos paslaugos
– 
nespecialistai

Jei netoli jūsų nėra specializuoto tinklo, galite pasirinkti autocentrą. Čia jūs rasite pagrindines padangų markes ir daugybę siūlomų paslaugų. Tuo pačiu galėsite pasipildyti tepalus ar pasikeisti amortizatorius.

 

Internetinėje parduotuvėje

+: patrauklios kainos
–: mažai patarimų

Pastaraisiais metais pasirodė daug naujų pardavėjų. Jie užsiima veikla tik internete (neturi tikrų parduotuvių). Privalumas: didelis padangų pasirinkimas už konkurencingą kainą (nuo 30 iki 60 % pigiau nei perkant parduotuvėje ar autoservise). O montavimas? Labai paprasta. Šie tinklai taip pat bendradarbiauja su montavimo centrais visoje šalyje. Pirkdami internetu padangas, jūsų pasirenkate ir arčiausiai jūsų esantį montavimo centrą.

Kai kurie specializuoti tinklai taip pat atidarė internetines parduotuves. Tokiu būdu jūs galite išsirinkti padangas ramiai sėdėdami prie kompiuterio ir nusiųsti jas tiesiai į arčiausiai jūsų esantį montavimo centrą.

 

 

Padangų pasirinkimas per 5 minutes

Pateikiame metodą, kaip ilgai neužtrunkant išsirinkti geras padangas.

1. Nurodykite savo padangų ypatybes: plotį, aukštį, diametrą, apkrovos indeksą, greičio indeksą. Kaip iššifruoti padangų žymėjimą.

2. Patikslinkite, kur dažniausiai važinėjate automobiliu (mieste, autostradoje, lenktynėse, bekelėje) ir nurodykite padangų tipą (vasarinės, žieminės).

3. Nurodykite, kokių savybių norėtumėte didesnių: saugumo, komforto ar ekonomiškumo.

4. Pasirinkite labiausiai jūsų poreikius atitinkantį pardavėją: autocentras, padangų specialistas, interneto svetainė, pardavėjas?

Pasirinkite montavimo centrą: kaina, artumas, profesionalumas.