Žieminių padangų praktinis vadovas - Kada jau reikia montuoti žiemines padangas?

Kada jau reikia montuoti žiemines padangas?

Jūsų padangos žiemą

Nelaukite, kol iškris pirmasis sniegas ar ateis nustatyta data, kai žieminė įranga taps privaloma, ir užsidėkite žiemines padangas anksčiau. Pagrindinis kriterijus yra nukritusi oro temperatūra!

Padangos rudeniškiems keliams Padangų eksploatacinės savybės keičiasi kartu su klimato sąlygomis - Nuotraukos © : All Rights Reserved

Corps

Kiekvieną rudenį tas pats: galvojate, kad dar turite laiko užsidėti žiemines padangas, bet vieną rytą galiausiai esate priversti tai padaryti paskubomis: per naktį prisninga arba ateina kalendorinė diena, nuo kurios važiuoti žieminėmis padangomis tampa privaloma!

 Tokia situacija ne tik nemaloni, bet ir pavojinga. Ar žinote, kad žemesnėje nei 7 °C temperatūroje vasarinių padangų guma kietėja ir suprastėja jų sukibimo savybės? Dėl šios priežasties montuoti žiemines padangas rekomenduojama kai tik nukrenta oro temperatūra.

Žieminių padangų gamyboje naudojama guma, kurios geriausios savybės atsiskleidžia žemoje temperatūroje. Be to, jų profilio raštas ir lamelės leidžia išsaugoti sukibimą ant šlapio, apsnigto ar apledėjusio kelio.

 

 

Kokios žieminės padangos tinka mano automobiliui?

Žiūrėkite visus jūsų automobiliui patvirtintus matmenis bei sužinokite kokio gamintojo ir kokį modelį galite įsigyti už geriausią kainą (internetu ir pardavimo taškuose).

> Surasti man tinkančias žiemines padangas