Žieminių padangų praktinis vadovas - Kuo naudingos sniego „kojinės“?

Kuo naudingos sniego „kojinės“?

Jūsų padangos žiemą

Nedidelės, lengvai montuojamos žieminės automobilio „kojinės“ siūlo įdomią alternatyvą grandinėms nedažnam naudojimui. Trūkumai: jos yra silpnos ir nepriskiriamos prie specializuotos žiemos įrangos.

Sniego kojinės padangoms Nuotraukos © : All rights reserved

Šiandien rinkoje galime rasti dviejų rūšių „kojines“: ekonomišką tekstilinį modelį ir tvirtesnį, bet brangesnį – iš mišrių medžiagų.

Tekstilinė kojinė

Sniego kojinės padangomsNuotraukos © : All rights reserved
Ji pagaminta iš audinio, kuris uždengia padangą ir ją izoliuoja nuo sniego. Pritaikytos šiuolaikiniams automobiliams, jos netrukdo saugumo sistemoms (ABS, ESP) ir nedaro žalos aliuminio ratlankiams. Kojinės gaminamos iš poliesterio, nes šis pluoštas sugeria vandenį ir padidina sukibimą. Jos leidžia sklandžiai važiuoti 50 km/val. greičiu. Trūkumai: greitai susidėvi važiuojant sausa kelio danga, smėliu ar druska ir ne tokios efektyvios kaip plieninės grandinės, važiuojant storu sniego sluoksniu.

„Rezulteo“ nuomonė. Puiki saugumo priemonė, jei Jūsų regione sninga retai.

Kojinė iš mišrių medžiagų

Michelin Easy Grip kojinėsNuotraukos © : Michelin
Ši kojinė yra „Michelin“ naujovė. Šios kompanijos sukurti modeliai „Easy Grip“ – tai tinkelis su vidine elastine juosta, kuri palengvina uždėjimą. 150 cinkuoto plieno žiedų sustiprina protektorių ir iki maksimumo padidina stabilumą kelyje. Vairavimas išlieka lankstus ir galima žala ratlankiams sumažinama iki minimumo. Prancūzijos Transporto ministerija „Easy Grip“ sistemą įregistravo kaip „specialią įrangą“ (kaip tradicinės grandinės).

„Rezulteo“ nuomonė. Puiki išeitis tiems, kuriems grandinės atrodo per didelės, o tradicinės sniego „kojinės“ – per silpnos.

Taip pat skaitykite

>> „Michelin“ sistemos „Easygrip“ pristatymas

>> Sniego grandinių pasirinkimas