Žieminės padangos, palyginti žieminių padangų kainas visureigiams, palyginti žiemines padangas, žieminių padangų pirkimo gidas, visi žieminių padangų platintojai.
Galinės
PALYGINTI 
Sezoniškumas

Sezoniškumas

Rekomenduojama pasirinkti padangas pagal sezoną, temperatūrą ir kelio dangą:
  • Vasarinės: suteikia visas savybes, esant aukštesnei nei 7°C temperatūrai
  • Žieminės: rekomenduojamos, temperatūrai nukritus žemiau nei 7°C. Šių padangų protektorius lengviau pašalina sniegą ir suteikia geresnį sukibimą su kelio danga.

Padangų gamintojai

rezulteo skirsto padangų gamintojus į 3 kategorijas
  • Žinomiausi gamintojai: Tai gamintojai, kurie siūlo aukštus kriterijus atitinkančius gaminius visose srityse - saugumas, komfortas, aplinkos apsauga.
  • Vidutinės klasės gamintojaiPadangų gamintojai siūlantys padangas, atitinkančias žemesnius charakteristinius lygius nei pirmaujantys prekių ženklai. Jų gaminiai paprastai yra mažiau veiksmingi visuose kriterijuose.
  • Kiti gamintojai: Padangų gamintojai daug dėmesio skiriantys žemai kainai, todėl jų gaminiai neatitinka tų pačiū kriterijų kaip kitų gamintojų padangos.

Automobilių gamintojai

Kai kurie gamintojai skyrė daug dėmesio vienos ar keleto padangų gamų išvystymui. N, MO, *, ir kiti padangos krašto žymėjimai nurodo, jog padangos yra skirto tam tikriems automobilių modeliams kaip Porsche, BMW, Mercedes ir kt.

Runflat padangos

Riedėjimas nuleistomis padangomis (dar vadinamas Run Flat) leidžia tęsti kelionę dar keliasdešimt kilometrų net staiga padangose sumažėjus oro slėgiui. Šios padangos kartais reikalauja specialių ranlankių ir gali būti montuojamos tik transporto priemonėms, kuriose yra įdiegta padangų slėgio kontrolės sistema.

Skirtingi dydžiai ant atskirų ašių

Jeigu jūsų automobilis turi skirtingų dydžių padangas ant kiekvienos ašies (priekinės ir galinės), jūs galite pasirinkti atskirą dydį prekinėms ir galinėms padangoms. Šis pasirinkimo būdas gali būti taikomas tik tam tikriems sportiniams automobiliams.

Mūsų žieminių padangų palyginimas

Rasti tinkamiausias žiemines padangas jūsų automobiliui ir vairavimo stiliui. Palyginti sniego ir žiemines įvairių gamintojų padangas ir pasirinkti su rezulteo dygliuotas ar ne dygliuotas žiemines padangas jūsų visureigiui, transportiniam ar lengvajam automobiliui.

Su padangų pirkimo gidu jūs galėsite palyginti padangas ir žieminių padangų kainas, rasti straipsnius ir praktinius gidus žieminėms padangoms išsirinkti.

Žieminių padangų vadovas

Jūsų padangos pagal automobilio tipą