Padangų gamintojų organizuojami renginiai - „Toyota C-HR“: su prijungtomis padangomis

„Toyota C-HR“: su prijungtomis padangomis

Gamintojai Paskelbta 2014-12-09 Edgaras

CH-R yra japonų gamintojo „Toyota“ naujos kartos universalas. Jis sukurtas tausojant aplinką ir siekiant, kad visi veikimo aspektai pagerintų automobilio efektyvumą. Ir tai daroma pasitelkiant prijungtas padangas!

„Toyota“ ir „Goodyear“ automobilių parodoje „Toyota“ ir „Goodyear“ aprūpina CH-R, automobilį, turintį didelį energijos vartojimo efektyvumo potencialą. - Nuotraukos © : Goodyear

CH-R įterpiamas į itin konkurencingą nišą tarp Nissan Qashqai ir Peugeot 3008 automobilių ir ketina sutelkti didžiausią dėmesį į savo technologijas, tuo išsiskirdamas iš konkurentų.

Nors kol kas sukurtas tik eksperimentinis šio universalo pavyzdys, numatyta, kad jis pakeis dabartinį RAV 4Toyota gamintojas skelbia, kad galės pasiūlyti „lankstų ir patrauklų vairavimą“, patikslindamas, kad pasirinktas variklis yra HSD hibridas. Tikriausiai sukurtas iš įmontuotų „Auris“ ir „Prius“.

„Goodyear“ padangos ant „Toyota“Nuotraukos © : Goodyear
Naudojami  technologiniai sprendimai pristatomi kaip novatoriški ir revoliuciniai. Kartu su padangomis, kurios buvo sukurtos bendradarbiaujant su gamintoju Goodyear.


Šiomis padangomis, kurių kol kas taip pat sukurtas tik eksperimentinis pavyzdys, siekiama pagerinti automobilio degalų naudojimo efektyvumą ir panaudoti kinetinę energiją. Kol kas dar nežinoma, ar veikimas bus lygiavertis KERS įrenginiui, kuris naudojamas „Formulėje 1“, bet labai tikėtina, kad padangos bus susietos su įdiegtu įrenginiu. Šis sprendimas leis tiekti energiją panaudojant elektros variklio degalus.

„Goodyear“ ir prijungtos padangosNuotraukos © : Goodyear
Dar neaišku, ar prijungtų padangų tipas  bus pardavinėjamas rinkoje ir jei taip, tai kada. Tačiau šis plėtros kelias atveria naujas padangų gamybos perspektyvas saugumo srityje.

„Goodyear“ padangų 255/50 R21 dizainas dar ne galutinis.