Padangų gamintojų organizuojami renginiai - „Pirelli“ išleidžia jubiliejinį 50-ąjį kalendorių su iki šiol nematytomis nuotraukomis

„Pirelli“ išleidžia jubiliejinį 50-ąjį kalendorių su iki šiol nematytomis nuotraukomis

Gamintojai Paskelbta 2013-11-26 Edgaras

„Pirelli“ kalendorius leidžiamas jau pusę amžiaus. Norėdamas tai atšvęsti, garsus italų gamintojas kurdamas jubiliejinį kalendorių atsigręžė į praeitį.

50-asis „Pirelli“ kalendorius 1986 Helmut Newton daryta nuotrauka puošia 50-ąjį „Pirelli“ kalendorių - Nuotraukos © : Pirelli

50 metų ir nė vienos raukšlės

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad automobilių padangos ir meninė fotografija neturi nieko bendro. Tačiau Pirelli sugebėjo pamažu šį mitą pakeisti, kasmet išleisdamas po naują kalendorių su modeliais, vis labiau nutolstant nuo padangų temos. Viskas prasidėjo 1964 metais ir šiandien „Pirelli“ kalendorius švenčia 50-uosius egzistavimo metus. Šis gražus skaičius jau buvo paminėtas prieš kelis mėnesius, kuomet Niujorke buvo surengta fotosesija, subūrusi talentingiausius fotografus bei modelius, kurie pozavo kai kuriems ankstesniems kalendoriams. Ir nors visi tikėjosi išvysti įprastą 2014 metų „Pirelli“ kalendorių, italų gamintojas galiausiai nusprendė visus nustebinti, pasirinkęs  pribloškiančią strategiją.

 

 

Helmut Newton atminti

1986-ųjų nuotrauka „Pirelli“ kalendoriujeNuotraukos © : Pirelli
2014 metų kalendoriuje vienintelės naujos nuotraukos yra iš fotosesijos, kuri vyko Niujorke praėjusį birželį. Italų gamintojas nusprendė neberengti naujos fotosesijos  2014-iesiems ir verčiau peržvelgti kalendoriaus istoriją. „Pirelli“ atskleidžia dar niekur nepublikuotas nuotraukas, datuojamas 1986 metais ir pasirašytas Helmut Newton. Garsusis vokiečių fotografas buvo suorganizavęs atskirą fotosesiją (tų metų kalendoriaus leidimui), bet „Pirelli“ galiausiai nusprendė panaudoti kitas nuotraukas.

Todėl „Pirelli“ iškelia šias nuotraukas į dienos šviesą 50-ajam, jubiliejiniam kalendoriui ir jos neturėtų nuvilti kalendoriaus gerbėjų. Jose galime išvysti kelias italų gražuoles ir net lenktyninius automobilius.

 

Daugiau informacijos

>> Slaptas Helmut Newton kalendorius vaizdo įraše