Padangų gamintojų organizuojami renginiai - Pamatykite pirmąsias naujojo 2015 metų „Pirelli“ kalendoriaus nuotraukas

Pamatykite pirmąsias naujojo 2015 metų „Pirelli“ kalendoriaus nuotraukas

Gamintojai Paskelbta 2014-12-05 Andrius

Garsusis 2015 metų italų kalendorius pamažu praskleidžia savo uždangą. Šiais metais dekoras bus minimalistinis... kaip ir apranga.

Kalendorius „Pirelli 2015“ Gamintojas „Pirelli“ metų pabaigą sušildo tradiciniu itin intymiu kalendoriumi, skirtu 2015 metams. - Nuotraukos © : Pirelli

Prie vairo Steven Meisel

Kaip ir kiekvienais metais, gamintojas Pirelli atskleidžia šiek tiek informacijos apie žymiojo kalendoriaus leidybos užkulisius. Šie fotografijos pasaulio atstovai 2015 metams vėl pasirinko Niujorką, kuris tapo kalendoriaus kūrimo erdve. Jokio išorinio dekoro,  tik studijos, įkurtos pačioje senojo amerikiečių miesto širdyje. Kurdamas kalendorių, Steven Meisel pasirūpino šiuo metu prestižiškiausiais pasaulio modeliais, taip pat pateikė keletą susijusių istorinių šaltinių.

 

Adriana Lima, Natalia Vodianova...

Pažvelgus į pirmąsias keturias 2015-ųjų metų nuotraukas, aišku viena: kalendorius spindi ne nuo detalių gausos. Jame labiausiai išryškintas skulptūrinis modelių grožis, pasitenkinant vos kelias papildomas detales. Jokių sudėtingų dekoracijų ar baroko stiliaus, nuotraukos bus paprastos, o merginos – minimaliai apsirengusios.
Iš viso bus pateikta 12 nuotraukų ir viena papildoma viršelyje. Atranką praėjo ir 42-ajam kalendoriui pozavo Adriana Lima, Natalia Vodianova, Raquel Zimmermann, Karen Elson, Gigi Hadid, Candice Huffine, Carolyn Murphy, Cameron Russel, taip pat Isabeli Fontana (tai jau septintasis jos pasirodymas kalendoriuje). Kad išvystume visas nuotraukas, turėsime kantriai palaukti dar keletą mėnesių. 

O kol laukiame...