Padangų gamintojų organizuojami renginiai - Michelin Pilot Alpin 4: bandymai su automobiliais Porsche 911 Carrera S ir Mercedes E63 AMG

Michelin Pilot Alpin 4: bandymai su automobiliais Porsche 911 Carrera S ir Mercedes E63 AMG

Gamintojai Paskelbta 2012-12-03

Tam, kad įvertintume „Pilot Alpin 4“ savybes, „Michelin“ mums pasiūlė pasivažinėti galingais automobiliais: „Porsche 911 Carrera S“ ir „Mercedes E 63 AMG“. Mūsų įspūdis: ar tai būtų šlapios Rygos gatvės, ar apsnigti užmiesčio keliai, ar apledėję bandymų centro trasos - „Pilot Alpin 4“ važiuoja užtikrintai!

Michelin Pilot Alpin 4 padangos bandymas su Mercedes E63 AMG Nuotraukos © : Michelin

Pasirinkusi Latviją padangoms Pilot Alpin 4 pristatyti, „Michelin“ neabejojo, kad čia ras oro sąlygas, padėsiančias atskleisti kalnų padangų savybes. Tai padangos, kurios puikiai važiuoja visomis žiemos sąlygomis: šaltu ir sausu greitkeliu, šlapiomis gatvėmis, apsnigtu ar apledėjusiu keliu ir t. t. Bandymų dieną mums viso to netrūko: temperatūra artima 0°C, lijundra, slidi kelio danga …

 „Michelin“ pasirinko du išskirtinius automobilius, kad galėtume išbandyti sportinių padangų „Pilot Alpin“  ribas:

Mieste ir kelyje

Michelin Pilot Alpin 4 bandymas RygojeNuotraukos © : Michelin

Norėdama įkvėpti mums pasitikėjimo, „Michelin“ visų pirma siūlo mišrų kelią. Maršrutas veda kaimo vietovėmis, greitkeliais ir centrinėmis miesto gatvėmis.

Kelionę pradedame automobiliu „Porsche 911“. Pirmas pastebėjimas: sukibimas išlaikomas net sudėtingiausiose situacijose, o ESP (neįmanoma išjungti) išlieka ramus. Automobilio važiuoklės dermė suteikia labai teigiamą įspūdį, net važiuojant paviršiais, kur įprastai reikia daugiau galios. Pagauname save didinančius tempą.

Kelionė tęsiama automobiliu „Mercedes E 63 AMG“ – žaibo greičio monstru. Rizikuojame išjungdami kontrolės sistemas, kad galėtume išbandyti sukibimą. Jokių blogų netikėtumų: „Pilot Alpin 4“ puikiai sukimba net su grindiniu. Perėjus prie intensyvesnio tempo, padangos rieda tyliai ir komfortiškai.

Per sniegą ir ledą

Michelin Pilot Alpin 4 bandymas su Porsche 911Nuotraukos © : Michelin

Norėdami įvertinti Pilot Alpin 4 directionnel sukibimą, pasinaudojame didele kartingų trasa, visiškai padengta sniegu ir ledu. Techniška trasa leidžia įvertinti padangų savybes: įsibėgėjimą, stabdymą, šoninį sukibimą ir t. t.  Tikslas yra ne nustatyti laiką, bet įvertinti padangų savybes žiemą normaliomis vairavimo sąlygomis.

Šiame bandyme „Pilot Alpin 4“, rodos, blefuoja. Lengvas valdymas, laipsniškas stabdymas, didelė kryptinė galia posūkiuose … Su šiomis padangomis „Porsche 911“, rodos, gali įveikti visas apsnigtas perėjas!

Poilsis

Michelin Pilot Alpin 4 bandymas su Mercedes E63 AMGNuotraukos © : Michelin

„Michelin“ bandymus užbaigėme smagiu seansu, kurio metu turėjome galimybę pamatyti, kaip galingas sedanas važiuoja „Pilot Sport Alpin 4“ padangomis per sniegą.

Važiuojame „Mercedes E63 AMG“, išbandydami slalomą apsnigtame kelyje esant vis dar atjungtoms vairavimo kontrolės sistemoms. Sunkus ir galingas automobilis ant sniego tapatinamas su raumeningu rodeo.

Iš tiesų, 550 arklio galių automobilis greitai įsibėgėja, telieka tinkamai valdyti dešinįjį pedalą. Tačiau greitėjimo potencialas yra toli nuo nulio, automobilį lengva valdyti... jei turite tam tikrų vairavimo žinių.

Daugiau informacijos: