Padangų gamintojų organizuojami renginiai - Michelin Latitude Alpin 2: bandymas su Range Rover Evoque

Michelin Latitude Alpin 2: bandymas su Range Rover Evoque

Gamintojai Paskelbta 2013-01-22

Tam, kad pajustume „Latitude Alpin 2“ savybes, „Michelin“ mums paruošė kelių kilometrų ilgio trasą miško keliais Rygos apylinkėse.

Michelin Latitude Alpin 2 pandymas su Range Rover Evoque Nuotraukos © : Michelin

Geriausiai įvertinti naujųjų „Latitude Alpin 2“  savybes galima važinėjant miško keliais. Važiavome puikiu Range Rover Evoque 2,2 TD4 150 automobiliu su padangomis 225/65 R17 106H, apsnigtas kelias vingiavo tarp pušų. Trasoje netrūko greitų pakilimų ir nusileidimų. Mes nebuvome bandymo zonoje, bet to pakako, kad įsitikintumėme padangų manevringumu ir sukibimu.

Užtikrintas manevringumas važiuojant per sniegą

Michelin Latitude Alpin 2 rūpinasi ir sukuria saugumo jausmą. Ir važiuojant į kalną, ir leidžiantis jos kimba prie sniego ir yra akivaizdžiai manevringos. Sudėtingiausiose zonose, ypač leidžiantis, jaučiamas visiškas atsipalaidavimas. Nei akimirką padangoms nekilo sunkumų. Tačiau reikia paminėti, kad mums neteko važiuoti per ledą.

Vėliau kelias pakaitomis vedė per pažliugusį sniegą, purvą ir smėlį. Ideali vieta mėgautis puikiu „Range Rover Evoque“ ir „Latitude Alpin 2“. Tik tenka apgailestauti, kad padangų neišbandėme ant asfalto...  

Daugiau informacijos:
    •    Michelin Latitude Alpin 2: padangų pristatymas
    •    Michelin Latitude Alpin 2: technologija
    •    Michelin Latitude Alpin 2: dydžiai