Padangų gamintojų organizuojami renginiai - „Hankook Ventus S1 Evo2“ lenkia savo konkurentus vokiečių atliktame lyginamajame teste

„Hankook Ventus S1 Evo2“ lenkia savo konkurentus vokiečių atliktame lyginamajame teste

Gamintojai Paskelbta 2014-05-23 Edgaras

Dideliems sportiniams visureigiams skirtos padangos „Hankook Ventus S1 Evo2“ gali pasigirti puikiais rezultatais lyginamajame bandyme, kurį organizavo vokiečių žurnalas.

„BMW X5 Hankook Ventus S1 EVO2 SUV“ „Hankook Ventus S1 Evo2 SUV“ puikiai pasirodė vokiečių „Gute Fahrt“ organizuotame lyginamajame bandyme - Nuotraukos © : BMW

Lyginamojo bandymo nugalėtojas

2014 metų kovo numeryje vokiečių žurnalas „Gute Fahrt“ surengė didelį lyginamąjį bandymą, priešpastatydamas du pagrindinius visureigiams skirtus aukštos kokybės produktus. Naujosios Hankook Ventus S1 Evo2 padangos gavo geriausius įvertinimus tarp dešimties atrinktų produktų ir jau galima pasakyti, kad Korėjos gamintojui tai yra gera reklama, nes jos gaminiai pateko ant palyginamųjų padangų podiumoVentus S1 Evo2 gauna geriausią bendrąjį įvertinimą, įskaitant saugumo kategoriją (sukibimo su šlapia kelio danga ir atsparumo akvaplaningui testai). Jos taip pat buvo įvertintos puikiu balu važiavimo komforto ir riedėjimo triukšmo kategorijoje.

 

 Sportiniams visureigiams

Puikiai pritaikytos BMW X5 tipo visureigiams (kurie parduodami su „Hankook“ originaliomis padangomis), „Ventus S1 Evo2“ jau dabar parduodamos 30 skirtingų dydžių, 17 – 22 colių skersmens ir su 225 – 315 milimetrų protektoriumi. Jos pristatomos kaip pagal įdomią technologiją pagamintos aukštos kokybės padangos, kurias „Hankook“ nedvejodamas tiesiogiai sieja su savo atradimais, padarytais per DTM čempionatą.