Padangų gamintojų organizuojami renginiai - „Goodyear TripleTube“: padangos „trys viename“, kurios nepraranda oro

„Goodyear TripleTube“: padangos „trys viename“, kurios nepraranda oro

Gamintojai Paskelbta 2015-04-22 Alexandre Lenoir

„Goodyear“ pristato „TripleTube“ koncepciją, kuri leidžia padangoms prisitaikyti prie kelių bei meteorologinių sąlygų, todėl važiavimas tampa saugesnis ir ekonomiškesnis

„Goodyear TripleTube“ „Goodyear“ padangų su „TripleTube“ novatoriško protektoriaus apsauga - Nuotraukos © : Goodyear

Automobilių elektronikos naujovių sektorius šiandien pasiekė aukštumas ir gali sudaryti iki 90 % investicijų. Tačiau elektronika naudojama ne visuomet ten, kur tikitės. To įrodymas yra TripleTube koncepcija, kurią Goodyear pristatė naujausioje Ženevos automobilių parodoje.

Šių padangų protektorių sudaro trys skirtingos dalys su kameromis, galinčiomis dinamiškai prisipūsti arba išsileisti, atsižvelgiant į kelio ir meteorologines sąlygas.
Esant įprastoms naudojimo sąlygoms, padangos naudojamos ekonomiškoje / saugumo padėtyje. Didelis sąlyčio su keliu plotas užtikrina stabdymo kokybę, o padidintas standumas sumažina pasipriešinimą riedėjimui ir tokiu būdu sumažina degalų sąnaudas.
Esant sportiniam režimui, padanga tampa kūgio formos, tokiu būdu pagerinant stabdymą, ir, galiausiai, esant saugumo režimui ant šlapio kelio, oras perduodamas į padangos centrinę dalį, siekiant užkirsti kelią vandens plėvelės susidarymui.

Padangoje veikia sistema, primenanti balastą, kuri siurblio pagalba varinėja orą pagal poreikius.  Tam, kad gautų informacijos apie esamas sąlygas, padangos yra susietos su kai kuriomis automobilio dalimis. Pavyzdžiui, staiga stiklo valytuvams pradėjus dirbti dideliu greičiu, įsijungs saugumo režimas.

Be to, šios patvarios padangos patobulintos pasitelkiant ir kitas „Goodyear“ sukurtas naujoves, pvz., pagerinta guma, kurios sudėtyje naudojamas silicis, pagamintas iš ryžių luobelių pelenų.

Artimiausiuose „Goodyear“ planuose „TripleTube“ pardavimas dar nenumatytas.