Padangų gamintojų organizuojami renginiai - „Goodyear EfficientGrip Performance“: bandymai lenktynių trasoje

„Goodyear EfficientGrip Performance“: bandymai lenktynių trasoje

Gamintojai Paskelbta 2013-04-22

„Goodyear“ mus pakvietė į bandymų trasą Mirevalyje, Montpellier apylinkėse, išbandyti „EfficientGrip Performance“ ir palyginti jų savybes su kai kurių konkurentų padangomis ant šlapios kelio dangos.

„EfficientGrip Performance“ bandymai „Goodyear EfficientGrip Performance“ bandymai - Nuotraukos © : Goodyear

Važiavimas ant šlapio kelio: neįtikėtinas lengvumas

Goodyear pirmiausia pasiūlė atlikti bandymą šlapioje lenktynių trasoje (vandens lygis pastovus ir reguliuojamas) su dviem VW Golf VII automobiliais: vienas su EfficientGrip Performance padangomis, o kitas – su konkurentų padangomis, gavusiomis A įvertinimą už stabdymą ant šlapios kelio dangos.

Bandymo metu pranašesnės buvo EfficientGrip Performance, kurios pademonstravo neįtikėtiną lengvumą. Padangos pasirodė saugioslengvai valdomos ir su puikiai subalansuotu sukibimu ant abiejų ašių. Rezultatas: nekintančios važiavimo savybės nei nedideliuose pasukimuose (išsilenkia priekinė ašis), nei dideliuose posūkiuose (išsilenkia galinė ašis). 

Šie įspūdžiai atitinka nepriklausomų TÜV SÜD ekspertų gautus rezultatus. Iš tiesų, atlikus bandymus toje pačioje trasoje paaiškėjo, kad EfficientGrip Performance yra 2,5 sekundės greitesnės už konkurentų vidurkį.

 

Važiavimas sausu keliu

„Goodyear EfficientGrip Performance“Nuotraukos © : Goodyear

Antrajam bandymui „Goodyear“ mums parinko 156 arklio galių automobilį Mercedes Classe A 200. Techniška ir vingiuota Mirevalio trasa puikiai tinka išbandyti tokias padangų savybes kaip krypties keitimassukibimas ar stabilumas. Taip pat galėjome patikrinti karkaso ir gumos optimizavimo efektą važiuojant: tikslumą ir ypač greitą reakciją.

Važiuojant ekstremaliomis sąlygomis EfficientGrip Performance sudaro nuoseklią ašių porą. Važiavimas išlieka neutralus ir automobilis nenukenčia atliekant mažesnius ar didelius posūkius. Neginčijamas tikslumas ir visiško saugumo jausmas.

Kad Jūs galėtumėte mėgautis šiuo vadovu, mes, pasinaudoję telemetrija, įkėlėme vaizdo filmus. Atkreipkite ypatingą dėmesį, kaip automobilis reaguoja į vairo pakreipimą.

Taip pat skaitykite

>>EfficientGrip Performance: kainos
>>EfficientGrip Performance: konkurentai
>>EfficientGrip Performance: matmenys

 << 1 – BA įvertinimą gavusios padangos lengviesiems automobiliams