Padangų gamintojų organizuojami renginiai - Dunlop Sport Maxx RT: bandymas Ascari trasoje

Dunlop Sport Maxx RT: bandymas Ascari trasoje

Gamintojai Paskelbta 2012-05-15

Norėdama išbandyti sportines padangas, „Dunlop“ pasikvietė rezulteo į prestižinę Ascari lenktynių trasą Andalūzijoje: tikrą automobilių padangų teisėją. Mes atlikome bandymą su automobiliais BMW Z4 28i, Audi TT-S ir Audi S4 V6T. Mūsų žurnalisto-piloto įspūdžiai (geri).

Dunlop Sport Maxx RT padangos bandymai Ascari trasoje su Audi S4 Nuotraukos © : All Rights Reserved

Visų pirma nepamirškime, kad žurnalistų bandymas neturi nieko bendra su moksliniais bandymais, kuriuos atlieka pripažintos organizacijos. Šis bandymas neleidžia lyginti padangos savybių su konkurentų padangomis. Tačiau jis leidžia įvertinti padangų „temperamentą“: tikslumą, patvarumą ir, be abejo, važiavimo malonumą.

Ascari: reikli trasa
Važiavimas vingiuotais Ascari trasos keliais automobiliu BMW Z4 28i pateiktas kaip pagrindinis patiekalas.

Ascari trasaNuotraukos © : All Rights Reserved

Ascari trasa yra viena gražiausių lenktynių trasų Europoje. Kalvota, itin techniška, leidžianti pilotui patirti vairavimo džiaugsmą, neperžengiant tam tikrų ribų, bent jau tų, kurias užfiksavo „Dunlop“ personalas.

Natūralūs ypatumai (reljefas, ritmas ir t. t.) pritaikyti mūsų bandymo poreikiams įrengiant slalomus kai kuriose tiesiose distancijose.

Tikslas: įvertinti padangų savybes, pavyzdžiui, krypties keitimo, stabdymo, stabilumo greituose posūkiuose ir t. t.

Bandymui atlikti panaudojome du automobilius:

Abu automobiliai važiavo su padangomis 245/40 ZR 18 97 Y XL.

Šių dviejų automobilių pobūdis skirtingas (kupė ir sedanas), tačiau panaši jų struktūra („Quattro“ transmisija), o  papildomas mechaninis maitinimas suteikia gana panašų balansą.

Važiavimo malonumo efektyvumas
Mūsų įspūdžiai po šio bandymo yra teigiami. Pojūčiai labai informatyvūs ir leidžia gerai jausti asfaltą. Krypčiai keisti reikia tikslaus vairuojamųjų ratų posūkio kampo, patvirtinančio gerą konstrukcijos standumą. Nepaisant šiurkščios dangos, nepastebėjome nei pirmalaikio dėvėjimosi, nei gumos įplyšimo (nepamirškime, kad „Dunlop Sport Maxx RT“ yra kelių padangos …).

„Sport Maxx RT“ yra ypač teigiamai vertinamos sportiniu požiūriu. Jos suteikia vairavimo malonumą, yra aukštos kokybės ir užima svarbią vietą šioje padangų kategorijoje .

Mes laukiame įgaliotų organizacijų pirmųjų bandymų vertinimo, kad galėtume patvirtinti šį įspūdį ir matytume, ar visos šių padangų savybės yra vienodai efektyvios.

Daugiau informacijos: