Padangų gamintojų organizuojami renginiai - Dunlop Sport Maxx Race: bandymai su Audi R8 V10

Dunlop Sport Maxx Race: bandymai su Audi R8 V10

Gamintojai Paskelbta 2012-05-18

Norėdama išbandyti naujas sportines padangas, „Dunlop“ siūlo bandymą su automobiliu Audi R8 V10. Mes galėjome stebėti greitą bandymą Ascari lenktynių trasoje, Andalūzijoje. Trasa trumpa, bet pakankama, kad pripažintume šių išskirtinių padangų „temperamentą“.

Audi R8 V10 su Dunlop Sport Maxx Race padangomis Nuotraukos © : All Rights Reserved

Sport Maxx Race buvo parodytos per sportinių „Dunlop“ padangų Sport Maxx RT pristatymą puikioje Ascari lenktynių trasoje, įrengtoje netoli Malagos, Ispanijoje.

Bandymo įranga

  • Automobilis : Audi R8 V10, 525 arklio galių.
  • Padangos (AV/AR): 235/35 ZR 19 (91Y) XL ir 305/30 ZR 19 (102Y) XL.
  • Trasa: 6 šiaurinio Arcari trasos žiedo ratai (per 2 važiavimus) ir krikštas su „ Dunlop“ derintoju.

Bandymo vieta pasirinkta neatsitiktinai. Šiauriniame Ascari trasos žiede gausu techninių, lėtų, greitų posūkių, posūkių su įspūdingais pakilimais. Fiziškai sunki distancija ir mechanikams, ir pilotui.

Pirmieji posūkiai mums leido įvertinti greitą padangų reagavimą ir standumą. Iš karto buvo galima jausti puikią automobilio ir padangų harmoniją.

Mašinos ratų pasukimas labai ribotas, informatyvus valdymas leidžia itin tiksliai atlikti posūkius. Tiek stabdant, tiek įsibėgėjant ar atliekant greitus posūkius, padangos puikiai susidoroja su išbandymais.

Audi R8 V10 su Dunlop Sport Maxx Race padangomisNuotraukos © : All Rights Reserved

Po bandymo šalia piloto pasodinome derintoją, kuris buvo laimingas, galėdamas pajusti padangų sukibimo ribas.  Įspūdingas demonstravimas kelia neįtikėtinai didelio tempo pojūtį, kurį galima justi gerai pažįstant padangas, trasą ir automobilį.

Žinoma, šis bandymas mums neleidžia priskirti padangų „Sport Maxx Race“ keliams pritaikytų lenktyninių padangų kategorijai, bet jis aiškiai rodo, kad itin sportiškos „Dunlop“ padangos pateikia ne vieną argumentą, jog jos yra vertos konkurentų.

Daugiau informacijos: