Padangų gamintojų organizuojami renginiai - „Conti“ tebesilaiko trijų juostų idėjos

„Conti“ tebesilaiko trijų juostų idėjos

Gamintojai Paskelbta 2015-05-04 Alexandre Lenoir

Batų padai ir padangos – viena kova! Mokslinių tyrimų partneryste, kurią „Continental“ ir „Adidas“ išlaiko nuo 2007 metų, ir toliau siekiama ištirti sukibimą bei maksimalų sunaudojamos energijos kiekį.

„Adidas“ ir „Continental“ bendradarbiavimas Kaip ir „Continental“ padangos, „Adidas“ batai pasižymi maksimaliu sukibimu - Nuotraukos © : Continental

Nuo 2007 metų Continental ir Adidas gamintojai sujungė savo jėgas plėtodami tyrimus, susijusius su sportinių batelių padų gumos sudėtimi. Tai iš tiesų galima daryti paraleliai, nes abiem atvejais dėmesys turi būti nukreiptas į efektyvumo tyrimus, siekiant sumažinti sunaudojamos energijos kiekį (batų atveju - sportininko pastangas).

Norėdami pabrėžti savo susijungimo tvirtumą, „Continental“ ir „Adidas“ pradėjo kampaniją, pasinaudodami getyourgrip.com svetaine, taip pat Facebook ir Youtube socialiniais tinklais.
Filme, kurį siūlo abu gamintojai (žr. žemiau) rodomas profesionalus parkūrininkas, avintis sportinius „Adidas“ batelius su naujausiu gamintojo sukurtu padu.  Parkūrininkas išbando batelius ant įvairių paviršių ir skirtingose aplinkose, tiek mieste, tiek miške, o jį persekioja „Continental“ inžinierius, vairuojantis furgoną, kuris taip pat važiuoja su šios markės padangomis.

 

 

„Adidas Bleues“ bataiNuotraukos © : rezulteo
Pasak „Continental“, padangų gamybos technologijos, kurios šiandien taikomos gaminant sportinių batelių padus, gali pagerinti padangų efektyvumą ir eksploatacines savybes iki 30 %.