Padangų gamintojų organizuojami renginiai - Bridgestone pristato padangas Ologic BMW i3

Bridgestone pristato padangas Ologic BMW i3

Gamintojai Paskelbta 2014-01-20 Edgaras

Bridgestone padangų rinkoje pristato neįprastai atrodančias padangas. BMW i3 yra pirmasis modelis, pagamintas iš šios įdomia technologija sukurtos gumos.

Bridgestone Ecopia EP500 ir Ologic technologija Bridgestone Ecopia EP500 panaudojo Ologic technologiją ir sukūrė elektra varomiems automobiliams BMW i3 - Nuotraukos © : Bridgestone

Didesnės ir plonesnės

Prieš keletą mėnesių mes jau jums pasakojome apie šią  Bridgestone Ologic technologiją. Idėja buvo sukurti gana radikalios išvaizdos padangų seriją, kuri, išskirtinio profilio dėka, kaip galima labiau mažintų degalų sąnaudas. Padangos yra plataus diametro, bet protektorius – gerokai plonesnis nei klasikinių padangų. Tokiu būdu siekiama sumažinti pasipriešinimą riedėjimui.

Bridgestone Ologic technologija taip pat gavo Metų Padangos Technologijos" apdovanojimą. Nuo šiol šios padangos bus montuojamos BMW i3 elektriniam modeliui, taip Bridgestone įsipareigoja prisidėti prie užterštumo sumažinimo.

BMW i3 su Bridgestone Ecopia EP500 padangomisNuotraukos © : BMW

Montuojamos ant BMW i3

Padangų gamintojas Bridgestone, atrodo, didžiuojasi galėdamas pasitikėti BMW ir pristatyti naujas padangas, pagamintas, kaip pats teigia, pagal „revoliucinę“ technologiją. Automobilių gamintojas iš Vokietijos neseniai pristatė savo  BMW i3: futuristinės išvaizdos miesto automobilį su avangardiniu duomenų lapu bei įrengtu elektros bloku (galima pasirinkti ir hibridinį variantą) ir iš anglies pluošto pagaminta važiuokle. Šis naujasis i3, kuris važiuoja itin plonomis padangomis, yra pirmasis serijinis automobilis, panaudojęs Bridgestone gaminių gamą su Ologic technologija. Šiuo metu galima įsigyti keturių dydžių padangas Ecopia EP500, 155/70 R19 84Q, 175/55 R20 85Q ,175/60 R19 86Q ir 155/60 R20 80Q.

Atkreipkite dėmesį, kad taip pat galima įsigyti dvi žieminių padangų versijas, Blizzak LM-500 ir šiaurietiškas Blizzak NV.

 

Lažinkimės, kad  Bridgestone gaminių su Ologic profiliu ateityje tik daugės, atsiras ir kitų modelių, daugiausia hibridinių ar elektrinių.