Padangų gamintojų organizuojami renginiai - „Bridgestone“ „Potenza Adrenalin RE002“: bandymas Ascari trasoje

„Bridgestone“ „Potenza Adrenalin RE002“: bandymas Ascari trasoje

Gamintojai Paskelbta 2013-04-29

„Bridgestone“ mus pakvietė į Ascari trasą Andalūzijoje išbandyti „Adrenalin RE002“, savo naujų sportinių padangų, skirtų miesto ir kompaktiškiems automobiliams. Bandymas vyko per liūtį, todėl turėjo galimybę įvertinti padangų savybes esant sudėtingoms sąlygoms.

Išvykimas į bandymų trasą Nuotraukos © : Bridgestone

Iš pradžių buvo suplanuota, kad išbandysime Adrenalin RE002 įvairiomis, besikeičiančiomis sąlygomis. Oras nusprendė kitaip. Turėjome pasitenkinti tik šlapia kelio danga: važiavome trasoje, slalomu ir atlikome palyginamąjį testą. Bet nėra to blogo, kas neišeitų į gerą, nes galėjome įvertinti padangų savybes esant ypatingai sudėtingoms sąlygoms.

Važiavimas šlapiu keliu: saugumo ir kontrolės jausmas

Norėdamas patikrinti Adrenalin RE002 eksploatacines savybes, „Bridgestone“ mums patikėjo Audi A3 TFSI ir paskyrė šiaurinį Ascari trasos žiedą. Pakaitomis kylantis, besileidžiantis ir vingiuotas kelias (posūkiai „Sebring“, „Pif-Paf“, „Spa“, „Petit Eau Rouge“ ir kt.) yra pati techniškiausia trasos dalis. Ji reikalauja rimtų vairavimo įgūdžių, ypač kai trasos danga yra šlapia.

Nepaisant oro sąlygų, rezultatai įtikinantys. Šios padangos ir „Audi A3“ puikiai dera tarpusavyje. Be saugumo ir kontrolės, „Adrenalin RE00“ taip pat pasižymi tikslumu ir puikia reakcija. Technologijos, naudojamos pagerinti važiavimo malonumą, puikiai veikia ant šlapios kelio dangos. Tai labai svarbu važiuojantiems kiekvieną dieną: „Adrenalin RE002“ yra ypač stabilios stabdant, o eksploatacinių savybių teigiami pokyčiai – akivaizdūs.

„Gymkhana“: lyginamasis testas su „Turanza T001“

„Volkswagen Golf 7“ šlapioje trasojeNuotraukos © : Bridgestone

Šlapia kelio danga, slalomas, stabdymo zona: idealios sąlygos įvertinti padangų gebėjimą šalinti vandenį. „Bridgestone“ mums siūlo palyginti Potenza Adrenalin RE002 ir Turanza T001, labiau „turistinių“ padangų gamai priskiriamų padangų, eksploatacines savybes.

Bandymas prasideda su automobiliu VW Golf 7, kuriam uždėtos T001. Padangos puikiai susitvarko su sudėtingomis situacijomis. Tik yra vienas minusas: nežymus polinkis greičiausioje mūsų nuvažiuotos trasos atkarpoje.

Esant tokioms sąlygoms, „Adrenalin RE002“ ir T001 veikia puikiai: laikas, per kurį nuvažiuotas vienas ratas, yra panašus. Vis dėlto, jaučiamas vienas „Adrenalin“ skirtumas – važiavimo pojūtis: posūkių vingiai įveikiami sklandžiau, lydint malonesniems pojūčiams.

Trumpai tariant, saugumo atžvilgiu – rezultatas vienodas. Važiavimo malonumo srityje „Adrenalin RE002“ laimi techniniu nokautu.

Potencialo patvirtinimas : 

Sukibimo dekonstravimas su „Audi TT“Nuotraukos © : Bridgestone

Daugiau nuotraukų :

Flick'r

Siekiant visapusiškai įvertinti Adrenalin RE00 eksploatacines savybes,Bridgestone“ mus pakvietė atsisėsti į Audi TT (6) šalia profesionalių pilotų. Kiekvienas jų važiuoja savo stiliumi, pasiekdamas kaip galima didesnes ribas, todėl tai suteikė mums galimybę įvertinti padangų sukibimo potencialą. Sudėtingesnėse trasos vietose demonstravimą lydėjo techniniai paaiškinimai. Įprastas ir kai kuriose situacijose specialiai apsunkintas vairavimas pabrėžė „Adrenalin RE002“ važiavimo neutralumą bei didesnį progresyvumą.

Ascari trasos atradimas už „Radical SR3“ vairo

 

„Bridgestone“ mums leido susipažinti su visa Ascari trasa važiuojant keleivio vietoje tikrame lenktyniniame 220 arklio galių automobilyje Radical SR3, sveriančiame 540 kilogramų. Pasiruoškite tikroms lenktynėms!

 

Taip pat skaitykite :

>> Bridgestone Potenza Adrenalin RE002: sportinės padangos miesto ir kompaktiškiems automobiliams