Padangų gamintojų organizuojami renginiai - „Bridgestone Ologic“ – ekologiškos ateities padangos?

„Bridgestone Ologic“ – ekologiškos ateities padangos?

Gamintojai Paskelbta 2013-10-17 Andrius

„Bridgestone“ tęsia darbą su „Ologic“ technologija ir kuria naujos kartos padangas, labiau nei bet kada tausojančias aplinką.

Padangos „Bridgestone Oligic“ „Bridgestone Ologic“ – nauja dar labiau aplinką tausojančių padangų karta - Nuotraukos © : Bridgestone

Siauresnės, ekonomiškesnės

Tuo metu, kai reikalaujama bet kokia kaina pristatyti labiausiai degalus taupančius gaminius, Bridgestone dirba su technologija, kuri turėtų padėti pasiekti aukščiausią aplinkosaugos lygį. Technologija „Ologic“ siūlo visiškai pakeisti padangos dizainą. Įsivaizduokite didesnio skersmens padangą ir gerokai plonesnį protektorių nei įprastų padangų: „Ologic“ būtent tai ir siūlo.

Padanga yra siauresnė, o jos diametras – platesnis. Šios savybės padeda gerokai sumažinti pasipriešinimo riedėjimui fenomeną ir leidžia žymiai sumažinti degalų sunaudojimo lygį .

Atsižvelgiant į šią neįprastą išvaizdą, slėgis padangoje yra didesnis, todėl reikalinga speciali gumos struktūra ir skirtingi junginiai

 

Saugesnės per lietų

Kitas šios radikaliai pakeistos išvaizdos privalumas – pagerėjęs padangų riedėjimas šlapiu keliu, nes pailgėja sąlyčio su keliu plotas. „Bridgestone“ nustatė, kad „Ologictechnologijos dėka sukibimas su šlapiu keliu pagerėja 8 %.

Galutinis „Bridgestone“ tikslas yra pritaikyti „Ologic“ technologiją visai ekonomiškų padangų gamai, kai tik ji bus visiškai išvystyta. Galima įsivaizduoti, kad tokio tipo padangos puikiai tiks hibridiniams ir elektra varomiems automobiliams, kurie bus parduodami artimiausiais mėnesiais ar metais.

 

Kasmetinėje ceremonijoje Tarptautiniai Padangų Technologijų ir Inovacijų Apdovanojimai 2014“ Bridgestone Ologic padangos gavo apdovanojimą už „Metų Padangos Technologiją". Nuo šiol šios padangos bus montuojamos naujam BMW i3 elektriniam modeliui ir taip Bridgestone įsipareigoja prisidėti prie užterštumo sumažinimo.