Padangų gamintojų organizuojami renginiai - „Bridgestone“ demonstruoja saugumą vaizdo įraše

„Bridgestone“ demonstruoja saugumą vaizdo įraše

Gamintojai Paskelbta 2014-11-19 Raquel Rodriguez

Gamintojas „Bridgestone“ Pasaulinėje automobilių parodoje 2014 pristatė savo reklaminę kampaniją, kurioje sutelkiamas dėmesys į itin svarbų padangų vaidmenį saugumui.

„Bridgestone“ padangų kampanija ir saugumo sistemos „Bridgestone“ pradeda kampaniją apie padangų – pagrindinio saugumo kelyje elemento – svarbą - Nuotraukos © : Bridgestone

Šiame filmuke  Bridgestone pabrėžia, kad, tarp daugybės saugumo sistemų, kurios šiais laikais montuojamos automobilyje, tik padangos turi tiesioginį sąlytį su keliu. Šis veiksmas atspindi bendrą gamintojo požiūrį, siekiant sutvirtinti „Bridgestone“ markės vertybes, ypač jo įsipareigojimą automobilių bei keleivių saugumui.

 

Kampanija bus matoma visoje Europoje ir rodoma įvairiais komunikacijos kanalais (televizijoje, internete ir kt.).

 

 

Reklaminę veiklą papildys dar du vaizdo įrašai. Viename bus pristatomos gamintojo žieminės padangos Blizzak LM001, o kitame – Turanza T001. Pirmajame filmuke bus galima matyti žieminių padangų eksploatacines savybes, sugretinant važiavimą žiemos sąlygomis ir slidinėjimą kalnuose. Antrajame dėmesys sutelkiamas į sukibimą su šlapiu keliu kaip analogiją naudojant plaukimą.  

Nuotraukos © :