Automobilių parodos ir renginiai - Ženevos automobilių parodoje „Pirelli“ aprūpino naujuosius „Ferrari“, „McLaren“ ir „Lamborghini“ automobilius

Ženevos automobilių parodoje „Pirelli“ aprūpino naujuosius „Ferrari“, „McLaren“ ir „Lamborghini“ automobilius

Renginiai Paskelbta 2014-03-20 Andrius

„Pirelli“ ir toliau palaiko ryšius su serijinių sportinių automobilių gamintojais. Visos „Ferrari“, „McLaren“ ir „Lamborghini“ naujienos važinėja su specifinėmis itališkomis padangomis.

„Pirelli P Zero McLaren“ Ženevos automobilių parodoje 2014 2014 metų Ženevos automobilių parodoje „Pirelli“ pristato geriausias, specialiai pritaikytas sportines padangas. - Nuotraukos © : McLaren

Neabejotinas sportinių padangų lyderis

Sportiniams ir prestižiniams automobiliams padangų tiekimo srityje,  Pirelli  neabejotinai geriausiai aprūpina garsiausių markių naujausius modelius. Pirelli P Zero yra aukštos kokybės padangos, dažnai pasirenkamos kaip prestižinių automobilių originali įranga, turinčios ne mažiau nei 380 patvirtinimų Ženevos automobilių parodoje 2014. Tai yra 90 daugiau nei praėjusiais metais. Ir šiais metais į italų gamintojo rankas pateko ypač daug prestižinių naujienų.

 

„McLaren“, „Ferrari“ ir „Lamborghini“

Viena iš Ženevos automobilių parodos garsenybių buvo, be abejo,  Lamborghini  pristatyta naujiena Huracan – super automobilis, pakeičiantis Gallardo italų gamintojo asortimente. „Sant'Agata Bolognese“ markė beveik išskirtinai dirba su „Pirelli“ ir šiai sportinei naujienai dar kartą buvo pasirinktas šis padangų gamintojas. „Pirelli“ itališkam sedanui specialiai sukūrė „P Zero“ pažymėtas „L“ ženklu, nurodančiu „Lamborghini“ markę. 245/30ZR20 dydžio priekyje ir 305/30ZR20 gale, šios specialios „P Zero“ specialiai sukurtos naujajam super automobiliui su keturiais varomaisiais ratais, 610 arklio galių, galinčiam vos per 3,2 sekundės pasiekti 100 kilometrų / valandą greitį ir išvystyti maksimalų 325 kilometrų greitį.

LamborghiniNuotraukos © : Lamborghini

McLaren savo naujienai 650S taip pat pasirinko specialiai šiam automobiliui sukurtas „Pirelli“ padangas. Automobilis, dar efektyvesnis už „Lamborghini“ su 650 arklio galių dvigubu turbo V8 varikliu, 100 kilometrų / valandą pasiekiančiu per 3,1 sekundės ir galintis išvystyti 200 kilometrų / valandą vos per 8,4 sekundės. Čia taip pat įrengtos specialios „P Zero“: P Zero Corsa Asimmetrico pažymėtos „MC1“, kurių dydis siekia 235/35 R19 priekyje ir 305/30 R20 gale. Reikia pažymėti, kad  650S taip pat turi specialias „Pirelli“ žiemines padangas, Winter Sottozero 3, su specialiai sportiniam angliškam automobiliui sukurta konstrukcija.

FerrariNuotraukos © : Ferrari

Pirelli“ nepamiršta ir savo partnerio Ferrari. Ši markė Ženevoje pristato naują „California T“ kabrioletą, kuriam taip pat uždėtos specialios „P Zero“ padangos. Pažymėtas „F01“, šias unikalias „P Zero“ padangas galima įsigyti 19 ir 20 colių dydžio.